bir soru?

ya ben buraya ayna olarak üye oldum ama girince sifremin yanlış oldugunu belirtiyor dogru girdigimede eminim? sorun forumdamı bendemi?... Benzer Konular Soru... soru... YDS'de soru adaylara 80 soru yöneltilecek... soru... ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

1. Alt 01-23-2008, 00:09 #1
    ayna Mesajlar: 105
    ya ben buraya ayna olarak üye oldum ama girince sifremin yanlış oldugunu belirtiyor dogru girdigimede eminim? sorun forumdamı bendemi?...

2. Alt 01-23-2008, 00:10 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    ay_na´isimli üyeden Alıntı
    ya ben buraya ayna olarak üye oldum ama girince sifremin yanlış oldugunu belirtiyor dogru girdigimede eminim? sorun forumdamı bendemi?...

Allah'ın sopası yok kardeşim,aferinleri bol bol dağıtırsanız giriş kapınız kapanıyor.:D

3. Alt 01-23-2008, 00:12 #3
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Allah'ın sopası yok kardeşim,aferinleri bol bol dağıtırsanız giriş kapınız kapanıyor.:D

güzelim bende aferimler bitmez bedeva...

bir kapı kapanrsa bizde diger kapıdan gireriz girecek kapı çoktur ...

4. Alt 01-23-2008, 00:12 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28

5. Alt 01-23-2008, 00:14 #5
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Bilgisayarindaki cookileri(cerezleri) sil explorer kullaniyorsan birde mozillada dene mozilla kullaniyorsan birde explorerda dene bakalim durum degisecekmi

explorer kullanyorum.. ama yok ben okadar uğraşmıyım böyle devam edelim en iyisi..

6. Alt 01-23-2008, 00:17 #6
    safinaz Mesajlar: 3.348
    explorer kullanyorum.. ama yok ben okadar uğraşmıyım böyle devam edelim en iyisi..

Çok basit ya,siz sanırım verilen linke bakmaya üşendiniz ben söyleyeyim.
    başlat-çalıştır-******s sırası bu açılan sayfadaki index hariç tüm yazıları seçip delete tuşuna basıp,enter diyorsunuz hepsi bu
    .

7. Alt 01-23-2008, 00:18 #7
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    isterseniz nickinizi degistireyim eskisinide sileyim isterseniz tabii

8. Alt 01-23-2008, 10:39 #8
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    güzelim bende aferimler bitmez bedeva...

bir kapı kapanrsa bizde diger kapıdan gireriz girecek kapı çoktur ...

ayna sendemi aferim diyorsun. bilmiyormusun safinaz kardesin aferim demimizi sevmedigini. ayip oluyor deme birdaha
    bak ben dedim pisman oldum :D

9. Alt 01-23-2008, 14:41 #9
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Çok basit ya,siz sanırım verilen linke bakmaya üşendiniz ben söyleyeyim.
    başlat-çalıştır-******s sırası bu açılan sayfadaki index hariç tüm yazıları seçip delete tuşuna basıp,enter diyorsunuz hepsi bu
    .

sağol canım güzel açıklamışsın aferimm...

10. Alt 01-23-2008, 14:42 #10
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    isterseniz nickinizi degistireyim eskisinide sileyim isterseniz tabii

aslında iyi olur sayn alptraum... eskisini silip bu nickimi ayna yaparsanız sevinirim... bildirirsenizde

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.