Şenez Erzik rekor oyla yönetimde   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-22-2011 (17:13)   Son Mesaj: 03-22-2011 (17:13)    Cevap: 0    Gösterim: 450  

03-22-2011

Şenez Erzik rekor oyla yönetimde

Şenez Erzik rekor oyla yönetimde
    Michel Platini, tek aday olarak katıldığı seçimde yeniden başkanlığa seçildi.

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) her yıl düzenlediği olağan kongresi salı günü Fransa'da yapıldı.
    Michel Platini tek aday olarak katıldığı başkanlık seçimini kazanarak bir dönem daha UEFA Başkanı olmaya hak kazandı.

Paris'te düzelenen 35. UEFA Kongresi'ne, Türkiye Futbol Federasyonu adına Başkan Mahmut Özgener, Başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ve Servet Yardımcı ile Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Levent Kızıl katıldı.

ŞENEZ ERZİK UEFA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) Yönetim Kurulu üyesi Şenez Erzik, bugün yapılan oylamada bu göreve bir kez daha seçildi.

Paris'teki 35. UEFA Kongresi'nde yapılan seçimde Erzik, 42 oy aldı ve yönetim kurulunda 6. kez görev alarak bu alanda rekor kırdı.

42 oyla en fazla oy alan ikinci isim olan Şenez Erzik, görevini Mart 2015'e kadar sürdürecek.

Şenez Erzik rekor oyla yönetimde Yorumları