Vural: Önümüzde 10 maç 30 puan var   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 03-05-2011 (18:09)   Son Mesaj: 03-05-2011 (18:09)    Cevap: 0    Gösterim: 440  

03-05-2011

Vural: Önümüzde 10 maç 30 puan var

Vural: Önümüzde 10 maç 30 puan var
    Konyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 2-0 kaybettikleri Ankaragücü maçıyla ilgili, hiç beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını söyledi.

Vural, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, çok iyi hazırlandıklarını fakat maçın henüz ilk dakikalarında yedikleri kolay golün, oynama şevklerini çökerttiğini belirtti.
    Hiç beklemedikleri bir yenilgiyle karşı karşıya olduklarını ifade eden Vural, şunları kaydetti:

''Önümüzde 10 maç, 30 puan var. Oyuncularla soyunma odasında konuştum. Oyunculara, 'Bu işi döndürmek kafasında bu işi bitirmiş insanlarla olmaz. Bundan sonrası için verilecek mücadelede kafasında bu işi bitirmemişleri bulalım' dedim. Umarım algılamışlardır. Algılamamışlarsa biz algılamışları bularak yolumuza devam etmek zorundayız. Allah aşkına Ankaragücü futbol adına ne yaptı da maçı kazandı. İki tane bizim yaptığımız salakça hatanın sonucu maçı kazandı gitti. Hiç istemediğimiz bir sonuç. Ancak ben hala umudumu yitirmiş değilim.''

Konyasporlu futbolcu Barbaros Bahadır Barut ise iki tane komik gol yediklerini, önlerinde 10 maç ve 30 puan olduğunu, bu maçı unutup bundan sonraki maçlara bakacaklarını bildirdi.

Vural: Önümüzde 10 maç 30 puan var Yorumları