Şota: Bol gollü ve güzel bir maç oldu   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-28-2011 (00:12)   Son Mesaj: 02-28-2011 (00:12)    Cevap: 0    Gösterim: 430  

02-28-2011

Şota: Bol gollü ve güzel bir maç oldu

Şota: Bol gollü ve güzel bir maç oldu
    Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze, Trabzonspor karşılaşmasının bol gollü ve güzel bir maç olduğunu söyledi.

Şota, 3-3 biten Trabzonspor maçının ardından yaptığı değerlendirmede, bu kadar gollü bir maç beklemediğini ifade etti.

İki takımda da iyi futbolcular olduğunu; bundan dolayı açık futbol olacağını tahmin ettiğini belirten genç teknik adam, "Güzel maç oldu, bol gollü ve pozisyonlar vardır. Ama bu kadar gol beklemiyordum. Açık futbol bekliyordum, çünkü iki takımda da iyi oyuncular var." dedi.

Yıllarını verdiği Avni Aker Stadı"nda hoca olarak saha kenarında durmanın zor olduğunu ifade eden Şota, "Burada 3 gol atmak da kolay değil. O yüzden takımı tebrik ediyorum. Sonuçta berabere kaldık ama güzel maç oldu." ifadelerini kullandı.

Açıklamasının sonunda Trabzon"a olan tutkusunu da dile getiren Şota, şöyle konuştu:

"Ben burada yıllardır futbol oynadım. Bundan sonra ne olur onu da bilemem. Bu maç ya da bizim başka maçlarımız üzerinden kimse yorum yapmasın. Rusya ile yaşanan savaşta benim çocuklarım en zor günlerinde burada kaldı. Burası benim çok sevdiğim bir yer. Kimse bununla uğraşmasın. Bu sevgiyi benden kimse alamaz."

Kayserisporlu futbolcular da, zorlu deplasmandan puan aldıkları için duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Şota: Bol gollü ve güzel bir maç oldu Yorumları