Gökçek'e mesaj yaz, derbiyi bedava izle   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-24-2011 (22:11)   Son Mesaj: 04-30-2011 (18:54)    Cevap: 1    Gösterim: 549  

02-24-2011

Gökçek'e mesaj yaz, derbiyi bedava izle

Gökçek'e mesaj yaz, derbiyi bedava izle
    Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ankaragücü Onursal Başkanı Melih Gökçek, taraftarlara büyük jest yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ankaragücü Onursal Başkanı Melih Gökçek, taraftarlara büyük jest yaptı.
    Sosyal ağ sitesi Twitter'dan mesaj yayınlayan Gökçek, bu hafta oynanancak Ankaragücü-Gençlerbirliği maçı için mesaj yazan ilk 100 taraftara bilet vereceğini açıkladı. Melih Gökçek, biletleri kendisinin satın alacağını ve VIP tribününden olacağını belirtti.

Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak Ankaragücü-Gençlerbirliği derbisi, Cumartesi günü saat 14:00'de başayacak.

Gökçek'e mesaj yaz, derbiyi bedava izle Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  04-30-2011, 18:54

--->: Gökçek'e mesaj yaz, derbiyi bedava izle

Saygı değer Melih abicigim öncelikle allahın selamı sizlerin üzerine olsun.Ben kapalı bir bayanım ve iki tane oglum var ben daha önce kendime iş aradım ama kapalıyım diye dogru dürüst ilgilenmediler ama umudumu kesmedim melih abiciğim ben sizden iş istiyorum kendi ayak larım üzerinde durmak çocuklarımın istediklerini alabilmek istiyorum çocuğunuzun sisden birşey istediği zaman alamamak çok kötü birşey bende kendime sizi yakın bulduğum için sizi rahatsız ettim bana yardımcı olursanız beni ve çocuklarımı çokk mutlu etmiş olacaksınız allahrızası için bana yardım edin lütfen değerli büyüklerim 0312 37716 47 SAYGILARIMLA
    Misafirhatice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafirhatice Ziyaretci