Colman çaldı, Alanzinho bahşiş topladı /   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 02-17-2011 (17:09)   Son Mesaj: 02-17-2011 (17:09)    Cevap: 0    Gösterim: 620  

02-17-2011

Colman çaldı, Alanzinho bahşiş topladı /

Spor Toto Süper Lig'de lidelriğini sürdüren Trabzonspor'da yönetim, futbolculara moral yemeği verdi.

Colman çaldı, Alanzinho bahşiş topladı!
    Trabzonspor Yönetim Kurulu, bordo-mavili takıma moral yemeği verdi. Zorlu Grand Otel'in Façuna Balık Restoranı'nda yönetim kurulu tarafından verilen yemeğe oyuncuların yanı sıra teknik heyet de katıldı.

Yemekte futbolculara balık ağırlıklı bir menü sunuldu. Samimi ve sıcak bir ortamda yenen yemek sonrası Güney Amerikalı oyuncular Colman, Alanzinho ve Jaja takım arkadaşlarının isteğiyle sahneye çıkarak şarkı söylediler.

Colman'ın gitar eşliğinde söylediği şarkılar dinleyiciler tarafından beğenilip alkış alırken, darbuka çalan Brezilyalı oyuncu Alanzinho, başta teknik direktör Şenol Güneş olmak üzere, yönetim kurulu üyeleri ve takım arkadaşlarından bahşiş topladı. Alanzinho, topladığı bahşişleri yemeği renklendiren fasıl heyetine verdi.

Colman çaldı, Alanzinho bahşiş topladı / Yorumları