Fenerbahçe'de Yobo kararını verdi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-14-2011 (10:11)   Son Mesaj: 02-14-2011 (10:11)    Cevap: 0    Gösterim: 523  

02-14-2011

Fenerbahçe'de Yobo kararını verdi

Fenerbahçe'de Yobo kararını verdi
    Fenerbahçe’nin Everton’dan kiralık olarak aldığı Joseph Yobo, Nijerya’da yayın yapan The Nation gazetesine konuştu...

Yobo kararını verdi!
    Fenerbahçe"nin Everton"dan kiralık olarak aldığı Joseph Yobo, Nijerya"da yayın yapan The Nation gazetesine konuştu ve hedefinin önce şampiyonluk sonra da sarı-lacivertli formayla Şampiyonlar Ligi"nde oynamak olduğunu söyledi.

Tecrübeli oyuncu, "Fenerbahçe"de çok mutluyum ve kalmak istiyorum. Dünyanın en büyük takımlarından birisinde oynadığımı düşünüyorum. Buradaki hedefim şampiyon olmak. Çünkü takım olarak en iyisini hakediyoruz. Ve ben her zaman Şampiyonlar Ligi"nde oynamak istemişimdir. Şampiyonlar Ligi"nde oynama şansını da Fenerbahçe bana verebilecek kapasitede bir takım" diye konuştu.

Fenerbahçe"de iz bırakan bir oyuncu olmak istediğini kaydeden Yobo, "Okocha, Uche, Amokachi"nin Türkiye"de yarattığı etki önemli. Ama Joseph Yobo, Joseph Yobo"dur" ifadesini kullandı.

Fenerbahçe'de Yobo kararını verdi Yorumları