Özgener'e, Başkan Demirören cevap verecek   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 02-11-2011 (01:12)   Son Mesaj: 02-11-2011 (01:12)    Cevap: 0    Gösterim: 371  

02-11-2011

Özgener'e, Başkan Demirören cevap verecek

Özgener'e, Başkan Demirören cevap verecek
    Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in hakem hataları ve futbol yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla ilgili basın toplantısındaki sert sözlerine Beşiktaş Yönetim Kurulu'ndan cevap geldi.

Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener'in hakem hataları ve futbol yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla ilgili basın toplantısındaki sert sözlerine Beşiktaş Yönetim Kurulu'ndan cevap geldi.

Siyah - beyazlı Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada Özgener'in ağır eleştirilerine Başkan Yıldırım Demirören'in 13 Şubat Pazar günü yapılacak olan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda cevap vereceği duyuruldu.

İşte Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun yaptığı açıklama:

''Yönetim Kurulumuz'un Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mahmut Özgener'in açıklamalarına yanıtıdır:

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Mahmut Özgener'in bugün kulübümüzü, Asbaşkanımız Sayın Serdal Adalı'yı ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Cengiz Zülfikaroğlu"nu hedef alan ithamları ile, samimi olmadığına inandığımız açıklamalarına gerekli cevabı, Başkanımız, 13 Şubat 2011 Pazar günü yapılacak olan Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda verecektir.''

Özgener'e, Başkan Demirören cevap verecek Yorumları