Güiza taraftara kupa sözü verdi   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 01-21-2011 (23:09)   Son Mesaj: 01-21-2011 (23:09)    Cevap: 0    Gösterim: 562  

01-21-2011

Güiza taraftara kupa sözü verdi

Güiza taraftara kupa sözü verdi
    Fenerbahçe'nin İspanyol forveti Daniel Güiza, uzun bir sakatlık sürecinin ardından takıma dönmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Güiza'nın Antalya kampında Fenerbahçe Televizyonu'na yaptığı açıklamalar, kulübün internet sitesinde de yayınlandı.
    Spor Toto Süper Lig'de yarın Medical Park Antalyaspor ile yapacakları maçta görev almak istediğini ifade eden sarı-lacivertli futbolcu. ''8 ay futboldan ayrı kalmak uzun bir süre ve bazı şeyler zor olabiliyor. Takımdan ayrı olmak antrenmanlarda tek başına çalışmak da yine çok kolay şeyler değil. Samsunspor karşısında 7 dakika kadar görev aldım ve bu beni çok mutlu etti, bana moral verdi ve şu an kendimi çok daha iyi hissediyorum. Takım arkadaşlarımla sahada olmak çok güzel bir duygu ve Medical Park Antalyaspor maçında da görev alıp elimden geleni yapmak, taraftarımıza 3 puan hediye etmek istiyorum. Ailemin de beni tekrar futbol oynarken görmesini istiyorum'' şeklinde ifadeler kullandı.

Şampiyonluk için ellerinden geleni yapacaklarını anlatan Güiza, bu konuda taraftarlara söz vererek, şunları kaydetti:

''Buraya geldiğimden itibaren, ben dahil olmak üzere Fenerbahçe forması giyen bütün futbolculara da bizlere de gerekli zamanlarda hep destek verdiler, hep arkamızda durdular, bizim için hep büyük bir güç oldular. Deplasman, iç saha ayırt etmeksizin hep destek verdiler ve onlara teşekkür etmek istiyorum. Benim durumum ise biraz daha farklı. Daha duygusal bir bağ var aramızda onlarla. Her zaman benim yanımdaydılar. O kupayı onlara hediye etmek için elimizden geleni yapacağız. Bu bizim sorumluluğumuz. Onlar üzüldüğünde, en az onlar kadar biz de üzülüyoruz ve onları mutlu etmek adına o kupayı onlara vermek için elimizden geleni yapacağımıza dair söz vermek istiyorum.''

Güiza taraftara kupa sözü verdi Yorumları