'Fener'e attığım gol ilahi adaletti'   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 01-04-2011 (11:22)   Son Mesaj: 01-04-2011 (11:22)    Cevap: 0    Gösterim: 397  

01-04-2011

'Fener'e attığım gol ilahi adaletti'

'Fener'e attığım gol ilahi adaletti'
    Burak Yılmaz, eski takımı F.Bahçe hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Burak: "Demek ki o dönemde F.Bahçe"de bana gerçekten o kadar haksızlık yapılmış ki, Allah bana onları şampiyonluktan eden golü atmayı nasip etti."
    TRABZON"DA formunun zirvesine çıkan ve sezonun ilk yarısında attığı 9 golle ligin en skorer yerli oyuncusu olan Burak Yılmaz, eski takımı F.Bahçe hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı.

İŞTE TFF"nin TamSaha dergisinin ocak sayısına olay yaratacak açıklamalar yapan Burak"tan öne çıkan satır başları:

* "F.BAHÇE"DE oynayacağımı düşünmüştüm. Ama Aragones"in böyle bir insan olduğunu tahmin edemedim. En büyük şanssızlığım onunla çalışmaktı."

* "DEMEK ki bana F.Bahçe"de gerçekten haksızlık yapılmış ki Allah bana o golü atmayı nasip etti. O gol ilahi adaletti."

* "BEŞİKTAŞ"TAN ayrıldığımı öğrendiğim gün hayatımın en kötü günüydü. Ve bunu gece yarısı televizyon haberlerinden öğrenmiştim. O dönemde futbolu bırakmayı düşünmüştüm."

"HEDEFİM AVRUPA"

* "TRABZON"UN benim için doğru adres olduğunu geç de olsa farkettim. Gençlere tavsiyem duygularıyla değil, mantıklarıyla hareket etmeleri olur. Çünkü genç futbolcu için önemli olan oynamaktır."

* "ŞENOL Güneş öğretmen ve öğretici birisi. Düşünün, Teofilo"yu hâlâ kazanmanın peşinde."

* "GOL kralı olabilmek gibi bir hedefim yok. Trabzonspor"un şampiyonluğunu gördükten sonra Avrupa"ya gitmek istiyorum."

'Fener'e attığım gol ilahi adaletti' Yorumları