Denizlispor Başkanı istifa etti   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-31-2010 (10:09)   Son Mesaj: 12-31-2010 (10:09)    Cevap: 0    Gösterim: 518  

12-31-2010

Denizlispor Başkanı istifa etti

Denizlispor Başkanı istifa etti
    Bank Asya 1. Lig'in ilk yarısını lider olarak tamamlayan Denizlispor'un kulüp başkanı Mehmet Özsoy, görevinden istifa etti.

Özsoy, dün akşam yapılan ve gece geç saatlerde sona eren yönetim kurulu toplantısından sonra istifa ettiğini açıkladı.
    Denizlispor'da 25 Haziran'da gerçekleştirilen olağanüstü kongrede başkanlığa seçilen Özsoy, Denizlispor'un başarısı için yönetim olarak bugüne kadar tüm fedakarlığı yapmalarına karşın Denizli'nin ileri gelenlerinden destek bulamadıklarını belirtti.

Bütün zorluklara rağmen ilk yarıyı lider olarak tamamlamayı başardıklarını dile getiren Özsoy, ''Maddi olarak zor durumda olan kulübün borçlarının ödenmesi konusunda şehirden beklediğimiz desteği bulamadık. Bu şartlarda yararlı olamayacağımızı düşündüğümüz için görevimden istifa ettim'' dedi.

Kulüp başkanlığından istifa eden Özsoy'un, bugün konuyla ilgili basın açıklaması yapması bekleniyor.

Denizlispor Başkanı istifa etti Yorumları