Selçuk: 9 puanlık farkı kapatabiliriz   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-29-2010 (21:13)   Son Mesaj: 12-29-2010 (21:13)    Cevap: 0    Gösterim: 443  

12-29-2010

Selçuk: 9 puanlık farkı kapatabiliriz

Selçuk: 9 puanlık farkı kapatabiliriz
    Fenerbahçeli Selçuk Şahin, liderin 9 puan gerisinde olmalarına rağmen bu farkın kapatabileceklerine inandığını söyledi.

Fenerbahçeli Selçuk Şahin, liderin 9 puan gerisinde olmalarına rağmen bu farkın kapatabileceklerine inandığını söyledi.

Fenerbahçe TV'ye açıklamalarda bulunan Selçuk Şahin, sezonun ilk yarısını iyi noktada bitiremediklerini belirterek, "Bu kadar büyük ve değerli bir kulübün istediği yer her zaman zirvedir ve maalesef zirvede değiliz. Taraftarın hoşuna giden, güzel oynadığımız birçok maç oldu ancak bunun yanında bizden hiç beklenmeyecek kadar kötü oynadığımız maçlar da oldu. İnişli çıkışlı bir ilk yarı geçirdik. Bu durum 2. yarı için bize bir gösterge olacaktır. İlk yarıda iyi oynanan maçları göz önüne alıp onların üstüne koyarak devam edersek, 9 puanlık farkı 2. yarıda kapatabileceğimizi düşünüyorum. Kadıköy"de oynayacağımız Trabzonspor maçını aldığımız takdirde ki; biz o maçı alacağımıza inanıyoruz. O zaman fark 6 puan olacak. Bu yüzden biz, takım olarak bu 9 puanı 6 puan olarak görüyoruz ve bu da 3 puanlık sistemde kapanabilecek bir fark" diye konuştu.

Kendi aralarında oluşturdukları bir organizasyonla tesislerde bir araya geldiklerini, kendileri için hazırlanan programı uygulayarak sezonun 2. yarısı için hazırlık yaptıklarını belirten Selçuk, "Sezon başında takımımıza yeni oyuncular geldi ve belki bu sisteme alışmaları biraz zaman aldı. Bazı maçlarda uyum sağladık bazı maçlarda sağlayamadık. Ancak bana göre bu ligin en kaliteli kadrosuna sahip takımıyız. Belki bunu sonuçlara tam olarak yansıtamadık ancak takım olarak her şeyin farkındayız. İyi ve karakterli oyunculardan kurulu bir takımız. Zaman zaman sakatlıklar, eksiklikler yaşadık, takımı etkileyen durumlar oldu ancak tabii ki bunların hiçbirisi bahane değil. İlk yarıda oynadığımız iyi maçları örnek alıp 2. yarıda da bu maçların sayısını artırırsak ilk yarıdan çok daha fazla puan toplayabiliriz diye düşünüyorum. Şampiyonluktan başka bir şey düşünmüyoruz ve bunun dışında oluşabilecek her sonuç bizim için başarısızlık demektir" şeklinde konuştu.

Selçuk sözlerini "Türk halkı, 2010 yılında yaşanan bütün mutlulukları tekrar tekrar yaşar; üzüntüleri ise bir daha yaşamaz diye umut ediyorum. Hayattaki en önemli

Selçuk: 9 puanlık farkı kapatabiliriz Yorumları