İbrahim Dağaşan Antalyaspor'da   Konuyu açan: Dostane   İlk Mesaj: 12-27-2010 (16:13)   Son Mesaj: 12-27-2010 (16:13)    Cevap: 0    Gösterim: 558  

12-27-2010

İbrahim Dağaşan Antalyaspor'da

İbrahim Dağaşan Antalyaspor'da
    Medicalpark Antalyaspor, Bucasporlu 26 yaşındaki orta saha oyuncusu İbrahim Dağaşan ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Hasan Subaşı Tesisleri'ndeki imza törenine Antalyaspor Asbaşkanı Hüseyin Acarlıoğlu, yönetim kurulu üyesi Mehmet Akıncıoğlu ile İbrahim Dağaşan katıldı. Hüseyin Acarlıoğlu, İbrahim Dağaşan'ın daha önce de çok beğendikleri bir futbolcu olduğunu belirterek, transferinin hayırlı olmasını diledi. Acarlıoğlu, Mehmet Özdilek'in tercihlerine katıldıklarını ve transferleri bu yönde gerçekleştirdiklerini kaydederek, ihtiyaç olan bölgelere bir iki transfer daha yapabileceklerini söyledi. Özdilek'in transfer çalışmalarını gizli yürüttüğünü ifade eden Acarlıoğlu, Erhan Güven transferiyle ilgili de görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.
    İbrahim Dağaşan da bir gazetecinin sezon başında da Antalyaspor'dan teklif geldiğini belirterek, sezon başında Bucaspor'u tercih etmesinde teknik direktör Bülent Uygun'un rolünün olup olmadığını sorması üzerine, transferde Uygun'un rolü olmadığını söyledi. Dağaşan, Antalyaspor'dan o dönem resmi bir teklif almadığını belirterek, şunları söyledi:

''Bugüne geldiğimizde de Bucaspor ile geçen hafta sözleşmemi feshettim. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Güzel bir 6 ay geçirmiştim, ancak şartlar bunu gerektirdi. Bugünden itibaren Antalyaspor forması için ter dökeceğim. Antalyaspor camiasına hayırlı olsun. Antalyaspor hedefleri olan bir kulüp ve bunda Mehmet hocanın büyük rolü var. Buraya geldiğim için çok mutluyum.''

Bir gazetecinin ''Antalyaspor seninle anlaştığını açıklamadan birkaç saat önce Konyaspor açıkladı. Oradaki problem neydi'' sorusuna da Dağaşan, şöyle cevap verdi:

''Ben yurt dışındaydım. Menajerim aradı, sözleşmemin fesih olduğu için birkaç kulübün bana talip olduğunu söyledi. Ben de hepsine teşekkür ettim. Sonra menajerim Mehmet Özdilek'in benimle görüşmek istediğini söyleyince hiç düşünmeden kabul ettim. Konyaspor'a gelince, onlara da teşekkür ediyorum. Onlar da çok ısrar ettiler bu transfer için. Ancak ben tercihimi Antalyaspor'dan yana kullandım. Ben Antalyaspor'a söz verdim ve buradayım.''

Antalyaspor'un kaliteli futbolculara sahip olduğunu söyleyen Dağaşan, kendisinin de takıma katkı sağlamak için sabırsızlandığını ifade etti.

Ardından Dağaşan, 1,5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

İbrahim Dağaşan Antalyaspor'da Yorumları