Guti'nin rakibi Zidane /   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 12-24-2010 (21:09)   Son Mesaj: 12-24-2010 (21:09)    Cevap: 0    Gösterim: 608  

12-24-2010

Guti'nin rakibi Zidane /

Guti'nin rakibi Zidane /
    Beşiktaş'ın İspanyol oyuncusu Guti, dün akşam Madrid’de yapılan yardım maçında forma giydi.

Beşiktaş'ın İspanyol oyuncusu Guti, dün akşam Madrid"de yapılan yardım maçında forma giydi.

Gelirinin yüzde 50'si Gençlik Spor Vakfı Ulusal Spor Konseyi'ne, yüzde 25'i Figo'nun kurduğu vakfa, geri kalan da yine farklı vakıflara dağıtılacak olan yardım karşılaşmasında Guti'nin yanı sıra Zidane, Karembeu, Hierro, Figo, Casillas, Butragueno, Manolo Sanchis, Fernando Couto, Rui Costa, Sa Pinto gibi önemli isimler de forma giydi.

Figo'nun ve Casillas'ın kaptanlığını yaptığı iki takımın mücadelesini Figo'nun takımı 5 - 4 kazandı. Casillas'ın takımında forma giyen Guti, 2 gole imza attı.

Karşılaşma sonrasında kendisine Real Madrid hakkında sorulan soruları yanıtlayan yıldız oyuncu, "Öncelikle yeniden Madrid'de olmak çok güzel. Real Madrid, Mourinho ile beraber müthiş bir başlangıç yaptı. Fakat çok fazla yeni oyuncuyla oynamanın sıkıntısını yaşıyorlar. Barcelona gibi kusursuz bir de rakibe sahipler, Real Madrid'in daha iyi olacağına inanıyorum." dedi.

Guti'nin rakibi Zidane /

Guti'nin rakibi Zidane /

Guti'nin rakibi Zidane /

Guti'nin rakibi Zidane /

Guti'nin rakibi Zidane /

Guti'nin rakibi Zidane /

Guti'nin rakibi Zidane / Yorumları