Ben niye GS li oldum... /DINLE   Konuyu açan: yabanGülü   İlk Mesaj: 11-10-2008 (20:14)   Son Mesaj: 11-10-2008 (20:14)    Cevap: 0    Gösterim: 3384  

11-10-2008

Ben niye GS li oldum... /DINLE

G.Saray'ın, Fener'i 10 yıldır Kadıköy'de yenememesi dalga konusu oldu. Taraftarlar, Galatasaraylılar adına küçük Emrah'lı arabesk klip hazırladı.

Bir çok futbol yorumcusu hatta bazı Fenerbahçelilerin bile şans vermediği Sarı-Lacivertiler dün gece Galatasaray'ı Kadıköy'den yine el boş gönderdi.

1999'dan beri Şükrü Saraçoğlu'nda oynanan lig ve kupa maçlarından boynu bükük ayrılan Galatasaray'ın düştüğü durumu yansıtmak ise Fenerbahçelilere kaldı. Tabii ezeli rekabete yakışır bir muziplikle...

1970'lerde ortaya çıkan meşhur ağlayan çocuk portresine Galatasaray formasını giydiren Fenerbahçeli taraftarlar, Küçük Emrah versiyonlu, Orhan Gencebay destekli arabesk bir klibe imza atıp fenerbahce.com sitesinin açılışı yaptılar.

Küçük bir Galatasaraylı taraftarın Kadıköy isyanını dile getirdiği klibin fonunda ise Orhan Genecebay'ın meşhur bir teselli şarkısı var...

BIR TESELLI VER (GS' LILERE ÖZEL)

Ben niye GS li oldum... /DINLE Yorumları