SELAMUN ALEYKUM KARDEŞLERİM.DEDEM geçen hafta vefat etti.Ben kendımı toplayamıyorum durmadan onu özluyorum ağlıyorum oda bana çok düşkündü ANAMIN ADI AĞZIMIN TADI diye severdi.şimdi bana diyorlarki ağlama oda üzülür azab çeker.bu doğrumu? ben sesle ağlamıyorum PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V) Kızları vefat ettiğinde ağlamamışmıydı ?

Son 1senedır hastalıgı dolasıyla namaz kılmıyordu.vefatının 1hafta once hadı dedem bırlıkte baslayalım dedıgımde bıldıgınız gıbı degılım olmuyor karısmayın bana dedı.(kan işiyordu)
oyuzden rahat olamıyordu temız olamıyorum dıyordu.ama yardım konusunda cok eli açıktı yedırmeyı ıcırmeyı cok severdı herkese yardım ederdi şimdi içim cok huzursuz şeytana uyupta namazı bırakmıs olabılırmı yoksa gercekten kılsaydı kabul olmazmıydı?

ardından ettiğimiz dualar yasin-i şerifler tebarekeler ALLAH'ın rahmetı uzerınde olsun ama kabir azabı varsa ondan uzaklaştırırmı? namaza başladım her namaz sonunda dua edıyorum rabbım kabrını genıs eyle ruuhnu şad eyle dıye.sizce etkisi varmıdır nolur yardım edin bana .

şimdiden ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN.