iltica

Dogru yerdemiyim bilmiyorum ama sorunum cok ciddi Erkek arkadasim 4 senedir viyanada kaliyo ama kendisi ilticaci 2 kere red yedi ve gecen gün avukati davanin kapandigini sölüyo bense ondan cok ...

iltica   Konuyu açan: ayse   İlk Mesaj: 03-21-2009 (22:51)   Son Mesaj: 03-26-2009 (01:41)    Cevap: 2    Gösterim: 2272  

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 03-21-2009, 22:51 #1
    ayse Mesajlar: 1
    Dogru yerdemiyim bilmiyorum ama sorunum cok ciddi Erkek arkadasim 4 senedir viyanada kaliyo ama kendisi ilticaci 2 kere red yedi ve gecen gün avukati davanin kapandigini sölüyo bense ondan cok uzaktayim vorarlbergde kaliyorum ve bende 4 senedeir burdayim napilir kime sorulur nereye gidilir bilmiyorum onun trye gitmesini istemixorum allah rizasi icin yardimci olabilcek fikir verebilcek biri bana yazsin lütfen arkadaslar

arkadaslar neden bana yardimci olmuyosunuz inanin cok imkansiz bi haldeyiz erkek arkadasimla allah rizasi icin bilgisi olur yardim edecek kimse yokmu

yardimci olabilirmisiniz

Konu kipchak tarafından (03-22-2009 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: ard arda mesaj
  2.   Permalink - Mesaj no 1  03-22-2009, 17:56

Cevaplanmadı: --->: Avusturya'da Yerleşme ve İkamet İzni

Bu tamamen hukuki bir islem ve bu konuda kesinkez söylenecek birsey yoktur tarafimizdan. Avukatlar bu hususu en yönlü bilenlerdir.
    yabanGülü bunu beğendi.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 2  03-26-2009, 01:41

--->: Avusturya'da Yerleşme ve İkamet İzni

evet bende alptraum kardesime katiliyorum beyfendinin nasil olsa avukati varmis ve en iyisi bilen onlardir.

selametle
    yabanGülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) yabanGülü