İstihare Ruyasi nedir ve nasil yatilir
Merhaba
Ben istihare uykusuna yattim. Cunku secimim hakkinda cok kararsizdim. Mustakbel erkek arkadasimin benim icin hayirli olup olmadigini ogrenmek istedim. Aslinda dini ve bircok acidan bakinca hayirli gorunuyor ama benim kafamda yine de bazisiru isaretleri vardi. Ve butun gece ruyamda magazada annemle elbise baktigimi gordum. En son kirmizi bi elbise gordum ve kalin bi elbiseydi. Kisin giyebilirim diye dusundum. Hem de yeni yila yeni gircekmisiz hani kirmizi sembolu vardir ya yeniyilda o yuzden kirmizi olmasi da iyi olur dedim. Sonra evde de denedim elbiseyi ve cok hosuma gitti. İcime sindi baya bi. Ancak annem icime mavili yesilli bi gomlek almis kolsuz. Uzun kollu olsa daha iyi olurdu dedim ama yine de o gomlekle elbiseyi denedim. O renklerin elbiseye gidip gitmedigine tam emin olamadim. Degistirmeye karar verdik gomlegi. Sonra gece bi ara uyandigimda- sabaha karsi da olabilir- icim inanilmaz huzurluydu uykuma devam ettim. Gece ama uyadiktan sonra mi bilmiyorum ayni zamanda eski erkek arkadasimi gordum. Barismaya calisiyodum. Ama normalde asla boyle bi dusuncem yok. Yolculuk gordum. Elbise baktigim magaza ggunduz belli bi saatten sonra dolasiyomus ulkeyi. Sonra geri magazaya gittim hala bitmemis yolculuk ama ben nasi olduysa gezici magazadan inmisim. Sonra magaza geri geliyo ve ben oyle kirmizi elbiseyi aliyorum. En son uyandigimda ki gec kalktim, biraz sarsilmis ve huzursuz gibi hissettim bu defa da.. Gec uyandigimdan da olabilir ama tam anlam veremedim. Yardimlarinizi bekliyorum.