Bir Ziyaret

Bugün öyle mutluydum ki. Gidiyordum Hacı Bektaşı Veli'yi ziyarete. Seneler sonra ilk defa. İçeride misk gibi bir koku. Allah'ın sevdiği kulu. Kim bilir dedim, nasıl da mutlu ve huzurlu. Sonra ...

1. Alt 08-09-2008, 00:40 #1
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Bugün öyle mutluydum ki. Gidiyordum Hacı Bektaşı Veli'yi ziyarete. Seneler sonra ilk defa. İçeride misk gibi bir koku. Allah'ın sevdiği kulu. Kim bilir dedim, nasıl da mutlu ve huzurlu. Sonra okundu ezan, kıldım namazı ama hiçbirşey anlamadım kıldığım namazdan. Süzüldü gözyaşlarım yanaklarımdan. Cami bana dar geldi. Kendimi dışarı atmak istedim. Utandım. Hacı Bektaşı Veli'den utandım. Boğazım düğüm düğüm oldu. Hala da kendime gelmiş değilim. Allah'ım sen insanlara akıl fikir ver. Onlara hidayet ver. Bizleri Senin yolundan ayırma. Sen bizleri affet. Bizleri şeytana teslim etme.

Amin.

2. Alt 08-09-2008, 12:53 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    İnsan namaz kılarken huşu duymuyorsa (ki maalesef çoğumuz bu hale geldik) şahıslardan utanacağına önce Allah'tan utanır.

3. Alt 08-09-2008, 16:55 #3
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Herhangi bişey yazıp da kimseyi kırmak isteimyorum. O yüzden kimseyle tartışmaya giremem.

4. Alt 06-25-2011, 14:02 #4
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Esmaaa,seni çok özledik,forumun herşeye muhalefet aksi bacısı,nerelerdesin?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.