bir Kadın tanıyorum

Zamana meydan okuyan bedeni,çağlar ötesinden getirmiş sanki Bedrin Uhudun şanlı kadın sahabilerini. O öyle bir kadın kidavada sağlam,bilgili, bilinçli, şuurlu, sabırlı , O öyle bir kadın ki her çağa nasip ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 4 gönderen emirahmedyasin

1. Alt 08-15-2009, 17:26 #1
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Zamana meydan okuyan bedeni,çağlar ötesinden getirmiş sanki Bedrin Uhudun şanlı kadın sahabilerini.
    O öyle bir kadın kidavada sağlam,bilgili, bilinçli, şuurlu, sabırlı ,
    O öyle bir kadın ki her çağa nasip olması mümkün olmayan biri.
    O öyle bir kdın ki ne olur bizede nasip olsaydı öyle bir dava arkadaşı hayat yoldaşı misali...
    O öyle bir kadın ki kızdımı yüreği cehennem misali boğar zalimi.
    O öyle bir kadın ki sevdimi yüreği bir annenin yeni doğan yavrusuna merhameti.
    O öyle bir kadın ki sanki Uhud dağı gelişme konuşur zalimlerle.
    O öyle bir kadın ki sanki gelmiş su taşır şanlı bedir ordularına bir cankurtaran gibi...
    O öyle bir kadın ki son asır görmedi böyle bir yüreği
    O öyle bir kadın ki seslenir zindandan zamana sanki.
    O öyle bir kadın ki hatırlatı kadınların arkasına saklanmış evinde ağlayan erkeklere yiğitliği...
    O öyle bir kadın ki sanki zaman onun hatrına dodurmuş zifiri hücreleri
    O öyle bir kadın ki melekler kuşatmış arşu a'laya kadar tüm bedenini...
    O öyle bir kadın ki herşeyini feda eden ümmet uğruna
    O öyle bir kadın ki olmadım ömrümde ondan başkasına hayran mü2minlerin annesi gibi

O kadın Zeynep Gazali.

oguzhan, Henna, ..Sahra... ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
  2. Alt 08-16-2009, 13:12 #2
    ..Sahra... Mesajlar: 147
    Zeyneb Gazali'nin zindan hatıraları adlı kitabını okumuştum gerçekten çok etkilenmiştim..Ama okuduktan sonra bu kadar dokunaklı bir yazı yazamamıştım çünkü kendimden utanmıştım..ALLAH RAZI OLSUN

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.