Kalbim

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi... ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum; cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor benibilmiyorum ve bilmiyorumo bunlardan ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Shateiel

1. Alt 02-07-2009, 14:24 #1
    Shateiel Mesajlar: 3

Ben insanı kalbime misafir edebilirim.cünkü kalbimimden eminim.kalbime misafir edeceğim insanı rahatsız edebilecek tüm tuzaklardan temizledim kalbimi...

ama...kimsenin kalbine girmek istemiyorum;
    cünkü bilmiyorum nelerle karşılaşacağım.hangi tuzaklar bekliyor benibilmiyorum ve bilmiyorumo bunlardan haberdar mı ?
    onun için ey dostum !insanları pencerelerden seyret.
    içlerine girme.
    cesaretin varsa gönlüne al...

Henna bunu beğendi.
  2. Alt 02-08-2009, 00:42 #2
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    Yüreğinize selamet...
    paylaşım için teşekkür ederiz...

bu garipden;
    Kalbim de ben de O'na aitim..Kalbim O'nun evi, ben ise sadece hâdimim..O'na ait ne varsa, nem varsa boynum kıldan incedir...Muradımı Muradına terk edebildiğim kadar huzura yakınım...Misafir asıl benim ,Mekanında..Malikel Mülk O,gönül tahtında...misafir misafiri neylesin....Rahmana giden her yol ONun diğer kullarının kalbinden geçer...ya sen git ya onu al ne farkeder...zahmetsiz rahmet yok ise...imtihan yeli, her yönden, estimi sert eser...Yaratıldık bir sevgi uğruna ..öleceğiz ,dirilmek için bir sevda adına.

Konu Henna tarafından (02-08-2009 Saat 18:59 ) değiştirilmiştir.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.