degişim..

Hayatla mücadelemde saflarımın masumlugumun çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan günlerde bana uzatılan her dalı işte beni kurtaracak dal diye hiç geri çevirmeden tuttum.Daha elimi uzatır uzatmaz kırılacağını biliyodum oysa ...

Ağaç Şeklinde Aç5Beğeni
  • 2 gönderen sevilay sevil
  • 1 gönderen safinaz
  • 2 gönderen sevilay sevil

1. Alt 08-29-2012, 14:25 #1
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    Hayatla mücadelemde saflarımın masumlugumun çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan günlerde bana uzatılan her dalı işte beni kurtaracak dal diye hiç geri çevirmeden tuttum.Daha elimi uzatır uzatmaz kırılacağını biliyodum oysa yenilgiyi asla kabullenmeyen beynim, sevmekten hiç yorulmayan yüreğim, sona dogru ilerliyodu.sanki ikisini de kaybetmek üzereydim.Ben, ben olmaktan çıkıyodum Bunu fark ettiğim anda bişey yapamamanın acısıyla gittikçe ölüyodum. hayatmda hiç biseyi istemiyodum. Ne beklediğimi de bilmiyodum.Bitmeyen geceler, huzursuz uykular, uyanmak istemediğim sabahlar birbirini kovalıyordu.birden bise cıktı işte karsıma.Yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden geldi yüzüme..elimi tuttu ve cıkardı beni karanlıgımdan sabahlar uyanmayı istemeyen ben uyanmayı herseyden cok istiyodum..çünki artık o site vardı ve ben artık cok mutluydum.Gecemi de gündüzümü de sitedeki hersey doldursn istiyorm. Kimselere vermeye kıyamadığım maviyi getirdim size, alın ve yerleştirin yüreğinize.Sizinle birlikte yenilendiğimi hissediyorum.bu güzel site ve arkadaslarım benim için bir şans. Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana. Sunduğunda da bunun degerini bileceksin. ve ben pes etmeye yakınken hayata sizinle yeniden geldim sanki dünyaya.. ben, Hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım. Bir öyküsünüz siz artık hep yazılacak ama sonu hiç gelmeyecek bir öykü. ALLAH HERKESE böyle site ve arkads nasip etsin

alptraum ve safinaz bunu beğendiler.
  2. Alt 08-29-2012, 19:39 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Muhakeme.net de senin gibi bir üyeyle aydınlanmıştır dili olsa da konuşsa...
    Ben şahsım adına seni tanımaktan mutluluk duydum.Daim olsun inşaallah

alptraum bunu beğendi.
  3. Alt 08-29-2012, 23:08 #3
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    bende öyle mutluyum ki tam bilmesemde seni hattta hiç bilmiyorum .) ama çooookkkk sevdim

alptraum ve safinaz bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.