Sinema
Öldür Beni 2009 Türk Filmi   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 02-15-2009 (22:12)   Son Mesaj: 07-31-2009 (15:56)    Cevap: 1    Gösterim: 4042  

02-15-2009

Öldür Beni 2009 Türk Filmi

Yönetmen: Korhan Uğur Senaryo: Korhan Uğur Müzik: Görüntü Yönetmeni: Ercan Özkan Oyuncular: Burak Sarimola, Nihan Asli Elmas, Erol Alpsoykan, Aysan Sümercan, Mehmet Ali Erbil Tür: Fantastik Yapım: Türkiye Dil: Türkçe ...

Film Puani: 0 üye puan vermiştir / 10.00

Yönetmen: Korhan Uğur
    Senaryo: Korhan Uğur
    Müzik:
    Görüntü Yönetmeni: Ercan Özkan

Oyuncular: Burak Sarimola, Nihan Asli Elmas, Erol Alpsoykan, Aysan Sümercan, Mehmet Ali Erbil

Tür: Fantastik
    Yapım: Türkiye
    Dil: Türkçe
    Dağıtıcı Firmalar: Tiglon
    Internet adresi: Öldür Beni - Resmi Web Sitesi

Konusu

Ozan ve Atilla köy köy gezip köy yaşantısı, yöresel yemek tarifleri gibi konuları çekerek TV programı yapan iki arkadaşlardır. Bir gün Dikili’nin gizemli bir köyüne gelirler. Orada Emine Teyze’nin esrarengiz şerbetinden içen Ozan’ın hayatı değişir. Bu değişikliğe anlam veremez. Anlamaya çalışırken ölümsüz olduğunu fark eder. Köyü terk etmek isterler ama şerbetin bir etkisi de içenlerin köyü terk edememesidir.

Şerbetten içmemiş olan Atilla arkadaşını orda bırakarak kaçıp gider. Ozan köyde yalnız başına kalır. Köyün muhtarı Hulusi Dede ona yardımcı olur, onu teselli eder. Bir süre sonra kız arkadaşı Duygu da yanına gelir. Fakat Ozan’ın ölümsüz olduğunu öğrenmesi yaşadığı olaylara anlam verememesi kafasını iyice karıştırır ve Ozan’ı terk edip, o da köyden gider.

Bir süre sonra tek ölümsüzün kendisi olmadığını, bu köydeki herkesin Emine Teyz’enin şerbetinden içmiş olduğunu fark eder. Köy muhtarı Hulusi Dede’nin rehberliğiyle bu köyde yaşamanın bir fırsat olduğunu, ölümlü kısa hayatında yapmak isteyip de zaman sınırlılığından yapamadığı her şeyi burada yapabileceğini öğrenir.

Bu köyde herkesin bir listesi vardır ve sırayla daha önceki hayatlarında yapamadıklarını burada yapmaya çalışmaktadırlar. Zaten başka çareleri de yoktur. Ozan da kendisine bir liste yapar ve Hulusi Dede’nin yardımlarıyla listesindekileri gerçekleştirmeye başlar

Öldür Beni 2009 Türk Filmi Filmiyle ilgili Yorumlar

Permalink - Mesaj no 1  07-31-2009, 15:56

--->: Öldür Beni 2009 Türk Filmi

Izledigim bu film garip filmlerden biriydi. Icerigi ciddiye almazsak SIRADISI bir film yok icerigi ciddiye alirsak sacma bir filmdi.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum