Sinema
Recep İvedik [2008]   Konuyu açan: kipchak   İlk Mesaj: 01-22-2008 (14:55)   Son Mesaj: 03-22-2008 (08:26)    Cevap: 14    Gösterim: 5909  

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni

Permalink - Mesaj no 10  03-14-2008, 01:09

bu filmle ilgili düşüncelerimi anlatıyım..

dün akşam, okduğum şehre geldim.. tam eve varacakken bizim ev halkı, arkadaşlar yani sinemaya gidiyorlarmış recep ivedik'e.. hadi gidelim oldu, gittik..

şimdi, gittikten sonra söylemş oluyorum ama, hiç tavsiye etmiyorum.. para verip de gidilecek bi film değil..

ne öyle yahu, ailecek gidelim gülelim diye düşünen olursa, tavsiyem gidilmemesinden yanadır.. bi kaç orjinal espiri var ama..safinaz kardeşin yukarda dediği gibi, kadının kullanılması çok fazla.. her yerde olduğu gibi..

filmin en güzel yanı, fragman mükemmel hazırlanmış.. biraz aldatıyor bence fragman..

böyle düşündüm ben, profesyonel bi eleştirmen olmamakla birlikte, gidilmemesini tavsiye ederim..

GORA bile daha komikti sanki: ))

hayırlı geceler..

selametle..
    mhmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mhmt

Permalink - Mesaj no 11  03-14-2008, 01:26

Ben gittim, baya komikti hoşuma gitti, senaryo olarak çok kalite olmasa da insanı güldürebiliyor, gerçi espriler aynı " kaybol lan " lafı filme ağırlığını koymuş olsa da , yine gülmek isteyenler izleyebilir. Şahsen ben gittiğime pişman değilim

Permalink - Mesaj no 12  03-16-2008, 22:42

Ben de gittim ama bana hiç komik gelmedi ve gerçektende çok argo kelimeler vardı.Sadece tek komik sahnesi aerobik yapılırken "bağırsaklar çalışır" kısmıydı ve orda koptum ve üstelikte bu tarz komediyi tasvip etmeme rağmen.
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 13  03-17-2008, 10:22

Film amacına ulaşmış.Komedi ...
    kutupyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) kutupyıldızı

Permalink - Mesaj no 14  03-22-2008, 08:26

valla çok güzel ya indirmem gerek
    tariknazli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) tariknazli Ziyaretci