Sinema
Revolver - Tabanca   Konuyu açan: alptraum   İlk Mesaj: 07-16-2012 (02:27)   Son Mesaj: 10-12-2012 (11:31)    Cevap: 2    Gösterim: 3000  

07-16-2012

Revolver - Tabanca

Jake (Jason Stattham) girdigi hapisten ciktiktan sonra kumarbazligi ilerletmistir. Hapishanedeyken iki ünlü kumarbazla beraber hücreleri yanyanadir ve bu kumarbazlarin birbirleriyle haberlestikleri esnada Jake bu haberlesme kodlarinin algoritmasini bir nevi cözmüstür ...

Film Puani: 1 üye puan vermiştir 7.00/ 10.00

Jake (Jason Stattham) girdigi hapisten ciktiktan sonra kumarbazligi ilerletmistir. Hapishanedeyken iki ünlü kumarbazla beraber hücreleri yanyanadir ve bu kumarbazlarin birbirleriyle haberlestikleri esnada Jake bu haberlesme kodlarinin algoritmasini bir nevi cözmüstür ve kumarbazlikta ilerleme yapmistir. Hapishane den ciktiktan sonra ziyaret ettigi bir kisiyle hayati tamamen degisecektir. Filmde cok güzel mesajlar icermektedir ve keyifle izleyeceginizi umuyorum.

Filmin Türü:

Aksiyon

Diger Türleri:

Polisiye

Yap?m Y?l?:

2005

Yönetmen:

Guy Ritchie

Yapim Ülkesi:

ABD

Oyuncular:

Jason Statham, Mark Strong, Ray Liotta, André Benjamin, Francesca Annis, Jake Green, Elana Binysh, Andrew Howard, Vincent Pastore, Terence Maynard

Contents

Revolver - Tabanca Filmiyle ilgili Yorumlar

Permalink - Mesaj no 1  07-26-2012, 00:32

→ Revolver - Tabanca

izlemedım ama hakkında cok olumlu seyler duydum
    fuhgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) fuhgu

Permalink - Mesaj no 2  10-12-2012, 11:31

→ Revolver - Tabanca

ben beğendim, fragmanını tavsiyefilmler.net te görmüştüm. izlediğimde memnun kaldım