şerefsizlik Yapan şerefsizlik Bulur

seni seviyorum diyişine sözlerin gibi yalan sözlerine yastıgım olan dizlerine LANET olsunn seni gorduyum ruyalara sana beslediyim duygulara sana baglı olan umutlarıma LANET olsunnn DUYDUGUMA GORE BASKASINI SEVDIN HA ALLH ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 06-26-2008, 21:15 #1
    hüseyin_şanlı Mesajlar: 26
    seni seviyorum diyişine
    sözlerin gibi yalan sözlerine
    yastıgım olan dizlerine
    LANET olsunn

seni gorduyum ruyalara
    sana beslediyim duygulara
    sana baglı olan umutlarıma
    LANET olsunnn

DUYDUGUMA GORE BASKASINI SEVDIN HA ALLH BELANI VERSINnnN

2. Alt 06-26-2008, 21:22 #2
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Birisinin yaptığı kötü şeylerden dolayı onu Allah'a havale etmek en mantıklı. Kin ve nefret anca sana zarar verir.

3. Alt 06-26-2008, 21:38 #3
    bugune kadar yıkılmadım bugunden sonrada yıkılmıyacam serfsızlerın elınden merak etme sen esma herkes allha havale ederse bu dunyada serfsızlık daha da cogalacak emın ol kendı işini kendin gor ok by

4. Alt 06-26-2008, 21:38 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Peygamber Efendimiz (s.a.s.): "Kendi aleyhinize, evlâtlarınızın ve mallarınızın aleyhine sakın beddua etmeyiniz ki; duaların kabul olacağı bir saate rastlarsınız da bedduanız kabul olmuş olur." (Riyazü's-Sâlihin Tercümesi, III, 82) buyurmuştur. Peygamber Efendimiz (s.a.s.) beddua etmekten kaçınırdı. Kendisinin lânet eden değil, aksine rahmet peygamberi olduğunu söylerdi. Mekke döneminde İslâmî tebliğ etmek üzere Tâif'e gittiğinde, orada kötü bir davranışla karşı karşıya kalmış; dönüşte taş yağmuruna tutulmuş, mübarek ayakları kanlar içerisinde kalmıştı. O sırada Allah tarafından kendisine "onlar aleyhinde yapacağı bedduanın kabul edileceği, dilerse onları helâk edeceği" bildirilmiş, fakat Peygamber Efendimiz "Hayır, belki bunların sulbünden sana ibadet edecek çocuklar doğar, yâ Rabb " demişti. Uhud'da dişini kıran, yüzünü yaralayan düşmanları için: "Allah'ım! Kavmimi hidayete erdir, çünkü onlar yaptıklarını bilmiyorlar" (Tecrîd-i Sarih Tercümesi, IV, 314) diye dua etmiştir. Bütün çalışmalara rağmen İslâmiyeti kabul etmeyen Devs kabilesine beddua etmesi istenince: "Yâ Rabbi! Devs kabilesine hidayet eyle de onları bizim saflarımıza kat" diye dua etmişti. (Tecrîd-i Sarih Tercümesi, VIII, 344)

Biz o rahmet Peygamberinin ümmeti olarak beddua bize göre degil kacinilmasi gerekli bir müslüman kardesimizi helaka sürüklemek bizim edebimize yakismaz ahlakimiza yakismaz Hidayet dilemeliyiz ki bugun yapilan kötülük ve bugun yapilan iyilik hardaltanesi kadar olsada karsiligi verilecektir buyruluyor

selametle

beyza bunu beğendi.
  5. Alt 06-26-2008, 21:46 #5
    iyi niyetınızle iyi hosgorunuzu burda gordum ıcımdekı sinir öfke dagları delecek dunyaya yıkacak kadar benim işim öç almak deyıl isyanımı derdimi başkasıyla paylaşmak kıb alp

6. Alt 06-26-2008, 21:52 #6
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Sana bir şey önereyim; counter falan oyna savaş veya 3 boyutlu başka bi savaş oyunu oyna. Öfkeni belki alır. Aslında yapılacak daha güzel şeyler var da yazmak istemedim.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.