Beşi Bir Arada Çay

Yeşil çay,mate,funda yaprağı,kekik ve biberiye. İşte mükemmel beşli.Şimdi bunların sallama çayları da var.Günde 2 bardaktan fazlası önerilmiyor.Kendiniz demleyecekseniz de herbirinden birer çay kaşığı 1 lt.kaynamış suya ekleyip,demlenmesini beklemelisiniz.5 dk.sonra içilebilir. ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen safinaz

1. Alt 07-16-2011, 00:16 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Yeşil çay,mate,funda yaprağı,kekik ve biberiye.

İşte mükemmel beşli.Şimdi bunların sallama çayları da var.Günde 2 bardaktan fazlası önerilmiyor.Kendiniz demleyecekseniz de herbirinden birer çay kaşığı 1 lt.kaynamış suya ekleyip,demlenmesini beklemelisiniz.5 dk.sonra içilebilir.

Faydalarına gelince yağ yakımına yardımcı olur,sindirim sistemini hızlandırır ve herşeyden önemlisi bilmiyorum herkeste bu hissi uyandırıyor mu çok sinirleri yatıştırıp,dinlendiriyor.
    Şöyle gece lambamı yakıp,elime kitabımı aldım mı birde beşi bir arada çayımı değmeyin keyfime.

Not:Herkese tavsiye ederim.Bu çaydan komisyon alıyorum dermişim

p?naran bunu beğendi.
  2. Alt 07-16-2011, 15:32 #2
    pınaran Mesajlar: 314
    şüphelenmedim değil hani..

beşi bir arada gerçekten de güzel bir karışım, hele hele mate çayı insana farklı bir canlılık getiriyor, uykudan kafamı kaldıramadığım bir ara mate çayı önermişlerdi, iyi gelmişti..

papatya çayı da rahatlamaya çok iyi geliyor safinazcan.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.