tsubasa türk oldu :-)

Olan oldu biricik veledimiz gönlümüzün sultanı TSUBASA ucundan accık aldırdı.. Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi. Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen Fani 06
  • 1 gönderen kipchak
  • 1 gönderen sezer_pz

1. Alt 04-14-2008, 13:44 #1
    Fani 06 Mesajlar: 794

tsubasa türk oldu  :-)

Olan oldu biricik veledimiz gönlümüzün sultanı TSUBASA ucundan accık aldırdı..

Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi.
    Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zaman içerisinde Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti." Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur islamiyet ve müslümanlıktaymış." dedi

Sonunda Tsubasa Türk oldu!! Muradımıza erdik..

flaş flaş flaş....Türk vatandaşı olup Türk milli takımında oynamaya başlayan hatta bunun için sünnet bile olan tsubasa holoskodan sonra, beşiktaş formasını giyen bir başka futbolcu oldu ,japonyada bir spor kanalına yaptığı açıklamada çarşıdan çok etkilendiğini,daha önce böyle bi taraftar görmediğini,3'lüye bayıldığını ve ayrıca kartal gol gol gol tezahüratı ile kartal vuruşunu 3 kat etkiye çıkarıp rakiplerin,sahanın,kalecilerin "Edit" cağını ,kırmadık kale direği kalmayacağını iddia etti ve röportaj sonrası sırtına geçirdiği bjk formasıyla kartal vuruşu çalışmalarına başladı ,işte antrenmandan bir görüntü

TsubasaCan alem yaparken yakalandı tsubasa türk oldu  :-)

geçtiğimiz günlerde bi yabancı tvde haberini izledim tatilden döndüğü sanılan japon futbolcu verdiği demeçte ''artık futbolu bırakıcam hayatımı yaşıycam'' dedi gazetecilerin türk vatandaşı olup milli takımda oynıcanıza dair söylentiler var sorusuna ise ; türk milli takımı çok güçlü ,tam bi forma savaşı var türk milli takımında şuan emre abi olsun sakatlıktan yeni çıkan nihat abi olsun çok iyi futbolcular. ayrıca kendime örnek olarak da yusuf şimşeği örnek alıyorum'' dedi verdiği çelişkili cevaplarla dikkatlri üzerine çeken tsubasanın arabasındaki ''ya sev ya terket''yazılı bi türk bayrağı asılı olması japonyada şok etkisi yarattı...

Şok Şok Şok.... Tsubasa Oscar Ödül Töreninde ünlü aktris ve tüm dünyanın Brad Pitt' in sevgilisi olarak bildiği Angeline Jolie' yle yakalandı.Kameralardan kaçmak yerine beraber poz veren ünlü futbolcu ile ünlü aktris beraber olduklarını ilk kez GALATASARAY Magazine açıkladılar.....

İç işleri Bakanlığı Tsubasanın Türk olmasının ardından aldığı nufüs kağıdını yayınladı

yoğun lig arasından sonra soluğu mangal partisinde alan tsubasa hayli keyifli göründü ....

Tsucanın sünnetinden bir kare,
    Melih Gökçekin de teşrif ettiği sünnet şöleni, mehter marşları eşliğinde sona erdi, hadi hayırlısı...

Tsubasa Türk Plajlarında ...

tsubasa türk oldu  :-) tsubasa türk oldu  :-) tsubasa türk oldu  :-) tsubasa türk oldu  :-) tsubasa türk oldu  :-)

Konu Fani 06 tarafından (04-15-2008 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.
    yabanGülü bunu beğendi.
  2. Alt 04-14-2008, 15:20 #1
    Metin mete Mesajlar: 547
    EyVallah zaten biz ithal Türklerden cok menmunuz...Yerliler pek ise yaramiyorya?Güzel bir fotomontajdi eline saglik..

3. Alt 04-14-2008, 16:38 #2
    Fani 06 Mesajlar: 794
    Metin mete´isimli üyeden Alıntı
    EyVallah zaten biz ithal Türklerden cok menmunuz...Yerliler pek ise yaramiyorya?Güzel bir fotomontajdi eline saglik..

foto montajlar bana ait degil bu söyleyim sadece biraz gülelim diye koydum beydiyseniz....ne mutlu.....

4. Alt 04-14-2008, 23:15 #3
    serkaan001 Mesajlar: 269
    Yapan iyi düşünmüş ama Tsubasa'nın annesinin adını daha güzel bir şey olsa daha iyi olurdu sanırım.

5. Alt 04-15-2008, 01:15 #4
    Metin mete Mesajlar: 547
    RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı
    foto montajlar bana ait degil bu söyleyim sadece biraz gülelim diye koydum beydiyseniz....ne mutlu.....

Tabiki güzeldi,Eskiden ben izine gittigimde banada derlerdi Ithal mali diye cünki cok uzun zaman sonra(Uzun yillar ülkeme giremedim) izine gitdigimde Özalin o ünlü ithalat projesi gündemdeydi anlayacagin uzun süre o isimle cagirdilar bu nedenle dilimden pek düsmez..

6. Alt 04-16-2008, 10:06 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Bu kim ya?

7. Alt 04-16-2008, 11:27 #6
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    efendim Tsubasa bi halk kahramanı olmasının yanı sıra
    bir dönem çizgi filmlerinin verdiği gazla amatör futbol takımlarına
    yazılan genç,çoluk çocuk sayısında bi patlamaya yol açmasının
    yanı sıra ben pokemonum uçacam deyip camdan atlayan çocuk misali
    bende Tsubasa yım bende havada takla atıp manyak hızlı şut çekerim
    diyen gençlerin kendini sakatlamasına yol açan japon anime filmi
    hehe

Fani 06 bunu beğendi.
  8. Alt 05-24-2008, 14:51 #7
    Ziyaretci
    fth33 Mesajlar: n/a
    bıze anadan doğma turk lazım sonradan olma deıl

9. Alt 06-19-2008, 13:06 #8
    Ziyaretci
    sezer_pz Mesajlar: n/a
    muhaahha supper olmus ellerine saglik kardes

Fani 06 bunu beğendi.
  10. Alt 12-09-2012, 22:35 #9
    fasdfa Mesajlar: 1
    o tsubasamı benim yegenim :D

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.