Bir Fincan Kahve ve Sanat

...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 4 gönderen beyza

1. Alt 06-28-2011, 17:12 #1
    pınaran Mesajlar: 314
    ben de kahvemi böyle içmek istiyorum
    çok hoşuma gitti ya
    saolasın

2. Alt 06-28-2011, 17:50 #2
    candanag Mesajlar: 302
    cık, olmamış, bizim memlekette gitmez bu. falına bakılamayan kahveyi bizim memlekette (s)özde entelektüeller içer (genelleme yapmanın verdiği dayanılmaz rahatlama girdi bu arada). ayrıca insan şuna uğraşacağına, Guatemala Kahve Ameleleri Konfederasyonunun elleri nasır bağlamış insanlarına nasıl yardım edebilirim diye düşünmez mi azıcık ayol, pes yani. Onu da geçtim, 3'ü bir arada, çözülebilir kahve vs. gibi çakma kahvelere karşı bi savaş başlatılsa...

3. Alt 06-29-2011, 14:40 #3
    pınaran Mesajlar: 314
    Türk kahvesinin yeri tabii ki de bi başka ama merak ediyorum Guatemala kahvesinin içiminden daha hoş tatlar da var mı, mesela anavatan Etiyopya kahvesini denemek lazım. evet 3'ü bir arada ve çözülebilir kahveler gerçekten bir felaket, bunu içenler de itiraf ediyorlar, hatta o ağızdaki burukluğu, hoşnutsuzluğu seviyorlar belki de, hele kahveye giren şeker, süt ve süt tozu kahveye yapılan en büyük haksızlık..
    bu arada yazarken diğer yandan da Guatemala kahvemden yudumluyorum, ne tesadüf

Konu pınaran tarafından (06-29-2011 Saat 14:49 ) değiştirilmiştir.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.