Albino Hayvanlar

White Diamond isimli 14 yaşındaki bu timsah Amerika’da bulunan 2 milyon timsahtan biri. Amerikada’ki albino timsah sayısı ise 40. Normal bir anne kurbağadan meydana gelmiş 19 adet erkek albino kurbağa. ...

1. Alt 01-17-2009, 18:54 #1
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Albino Hayvanlar

White Diamond isimli 14 yaşındaki bu timsah Amerika’da bulunan 2 milyon timsahtan biri. Amerikada’ki albino timsah sayısı ise 40.

Albino Hayvanlar

Normal bir anne kurbağadan meydana gelmiş 19 adet erkek albino kurbağa.

Albino Hayvanlar

Snowdrop isimli bu penguen 2002 yılında Bristol Hayvanat Bahçesi’nde dünyaya gelmiş.

Albino Hayvanlar

Bu sevimli iki maymun yavrusu hem albino hem de dünyanın en küçük maymun cinsi ailesine dahiller.

Albino Hayvanlar

Her bir milyon sincaptan sadece 10 tanesi albino olarak dünyaya geliyor ve maalesef kamufle olamadıkları için fazla uzun ömürlü olamıyorlar.

Albino Hayvanlar

Bu albino geyikte Almanya'da yaşıyor.

Albino Hayvanlar

Avustralya’nın simgesi olan kangurulardan biri olan bu albino da bir hayvanat bahçesinde yaşıyor.

Albino Hayvanlar

Brezilya’da keşfedilmiş bir albino pelikan.

Albino Hayvanlar
    Bu piton da albino olduğu için tam 15.000 $’a satılmış.

2. Alt 01-17-2009, 19:11 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bir film vardi pudra cocuk diye o da bembeyazdi Ama özellikli idi. Bu hayvanlarin isminin albino olmasi onlarin renklerinin beyaz olup farkli olmalarindan kaynaklaniyor sanirim. Buna ragmen ekstra bir özellige sahip degiller.

3. Alt 01-17-2009, 19:52 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Albino bir çeşit hastalık insanlar için ve güneşe ve ışığa çok hassastırlar.Ancak hayvanlardaki etkisi nasıl onu bilmiyorum...

4. Alt 01-17-2009, 20:10 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Evet o pudra cocukta gündüzleri disari cikamiyordu ve cokda zeki bir cocuktu. En son bir psikolojik gerilim sonucu gündüz vakti kosarak ciktigi yagmurlu günde, bir YILDIRIM carpmasi ile ölmüstü. Ayrica bu filmi hicbiryerde bulamiyorum benim cok hosuma gitmisti.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.