Çok Ayıp,Gözün Çıkar

Benzer Konular Gözün Hikayesi - Georges Bataille - Ana Fikri... Gözün Vicdanı - Richard Sennett - Ana Fikri... Hasan Çıkar Dede (Hasan Çıkar Dede Kimdir? - Hakkında - Hayatı)... gözün ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 3 gönderen safinaz

1. Alt 10-05-2008, 19:58 #1
    xyzt Mesajlar: 384
    iğrenç bi paylaşım. ne yazıkki teşekkr edemicem

2. Alt 10-05-2008, 20:00 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    xyzt´isimli üyeden Alıntı
    iğrenç bi paylaşım. ne yazıkki teşekkr edemicem

Çok üzüldüm diyemeyeceğim.Çünkü sabahtan beri o kadar güzel konular açtım,birine yorum yapılmamış,bunu beğenmediğinizi yazmanız ne sizin ne de bir başkasının umurumda değil...

3. Alt 10-05-2008, 20:06 #3
    üzülmenizi istemeyiz safinaz hanım. güzel gördüğümüz paylaşımlara zaten teşekkür ediyoruz merak etmeyin.

4. Alt 10-05-2008, 20:09 #4
    Bir konu açarsam gerçekten beğenerek açarım.Ancak herkes beğenecek diye bir kaide yok ama taktir etmeyi blmeyen eleştirse de çok önemli değil,bunu genel olarak söylüyorum...

Dün akşam Beyza'yla msn'de konuşurken,burun karıştırmanın çok kötü birşey olduğunu konuşuyorduk ki espiri olsun diye ekledim...

5. Alt 10-05-2008, 20:13 #5
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Bir konu açarsam gerçekten beğenerek açarım.Ancak herkes beğenecek diye bir kaide yok ama taktir etmeyi blmeyen eleştirse de çok önemli değil,bunu genel olarak söylüyorum...

Dün akşam Beyza'yla msn'de konuşurken,burun karıştırmanın çok kötü birşey olduğunu konuşuyorduk ki espiri olsun diye ekledim...

aaa niye kötü bişey olsun ki. bilimsel bi açıklaması var mı

6. Alt 10-05-2008, 20:14 #6
    berfket Mesajlar: 17
    safinazım bu ne..ıyyy

7. Alt 10-05-2008, 20:15 #7
    beyza Mesajlar: 2.053
    resmi görünce benimde aklıma ilk gelen o muhabbetti

xyzt arkadaşımızın bu akşam morali bozuk heralde..

8. Alt 10-05-2008, 20:19 #8
    beyza´isimli üyeden Alıntı
    resmi görünce benimde aklıma ilk gelen o muhabbetti

xyzt arkadaşımızın bu akşam morali bozuk heralde..

Bozulan moraller,itinayla daha da bozulur

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.