Cem Yılmaz -Yogayla Dalga Geçiyor

Benzer Konular 1999 depremi dalga dalga gelmiş!... Servet: Arkadaşlarım dalga geçiyor... Mesut Yılmaz Berna Yılmaz'dan boşanıyor mu?... Cem Yılmaz (Cem Yılmaz Kimdir? - Hakkında - Hayatı)... İşgalciler Tişörtleriyle Gazze Şehidleri ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen candanag

1. Alt 07-18-2011, 17:20 #2
    candanag Mesajlar: 302
    şu gözleri kapatma noktasında ben de garipsemiş, gözleri açıp sağı solu yoklamıştım "ne oluyor lan burda" iç seslenmesiyle. ilginç bir deneyim ama yoga, hiç olmazsa bir kere o ortama dahil olunmalı. ha ben ikinci kez teşebbüs etmedim, o kişisel tercihimdir, çok kalori yakamadığımı hissettim, öncelik kalori yakımı ve vücut geliştirme bende. sonuç olarak cem yılmazlık süper bir malzeme konusu, bizler de arkadaş arasında yaparız paralel şekillerde.

Konu candanag tarafından (07-18-2011 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.
    p?naran bunu beğendi.
  2. Alt 07-18-2011, 17:34 #3
    pınaran Mesajlar: 314
    Cem Yılmaz'ı severim, iyi güldürür beni saolsun.
    gösterinin bu kısmı için alındığımı söyleyemeyeceğim, kötü bir niyeti yoktur onun, mizah adamıdır, normalde bozulacağım bu gibi muhabbetlerde dahi beni güldürebilmiştir.

3. Alt 07-18-2011, 18:19 #4
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Mizahi yönden dalga geçince sorun olmuyor ,peki hangi yönden bakınca problem oluyor?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.