Cübbeli Ahmet Hoca-Komik Rüya Tabiri:)

Benzer Konular Cübbeli Ahmet Hoca'nın sakalları kesilmiş... Cübbeli Ahmet Hoca: Ben söylemiştim... Cübbeli Ahmet Hoca ve Atatürk... Cübbeli Ahmet Hoca: Isvicredeki Minareler :-)......

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen safinaz
  • 1 gönderen safinaz
  • 2 gönderen candanag

1. Alt 07-19-2011, 00:36 #2
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    ya ben bu hocayi severek dinliyorum. cok güzel bir anlatimi var kendini dinletiyor resmen

2. Alt 07-19-2011, 00:37 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    yabanGülü´isimli üyeden Alıntı
    ya ben bu hocayi severek dinliyorum. cok güzel bir anlatimi var kendini dinletiyor resmen

Aynen.Kasmıyor,sıkmıyor ve dışlamıyor.Anlatım tarzı ise süper...

yabanGülü bunu beğendi.
  3. Alt 07-19-2011, 01:21 #4
    candanag Mesajlar: 302
    ne yazık ki bazı kesimlerce de dışlanıyor, dalga konusu olabiliyor. benimse aklıma, farklı yolların olabilirliği geliyor, zenginlik olarak algılıyorum. dini anlatan/yorumlayan insanlara ya da cemaat oluşumlarına baktığımda kendime göre doğrular da yanlışlar da görüyorum. ama kaynak tek aslında. evren, doğa, insan... ne güzel şeyler bunlar diyorum. bazen sinirleniyoruz, bazen benimsiyoruz alkışlıyoruz falan filan... toptan reddiyelerimizi ya da kırmızı çizgilerimizi bir kez daha düşünme vaktidir zaman.

yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.