Behzat Ç.

Bilen bilir diziyi, bilmeyenlerse bu linkten belki bir başlangıç yapabilirler. Bir sıralama yapmak zor belki ama benim en etkileyici bulduğum ara için buyrun videonun ilk 5.25 dakikasına. açılış, benzetmeler, ankara, ...

1. Alt 07-15-2011, 21:18 #1
    candanag Mesajlar: 302
    Bilen bilir diziyi, bilmeyenlerse bu linkten belki bir başlangıç yapabilirler. Bir sıralama yapmak zor belki ama benim en etkileyici bulduğum ara için buyrun videonun ilk 5.25 dakikasına. açılış, benzetmeler, ankara, pilli bebek, dramdan mizaha geçiş ve yalan dünya...

Behzat Ç., Behzat Ç. İzle, Behzat Ç. dizi izle, Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi, Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi Dizi izle, Behzat Ç. - Bir Ankara Polisiyesi Dizisi izle, Son Bölüm izle, Fragmanı, Video - startv.com.tr

2. Alt 07-16-2011, 15:08 #2
    pınaran Mesajlar: 314
    dizi harika da şu pilli bebek müzikleri beni bitiriyor, illa Ankara dizisi diye pilli bebeği dayamasalar daha güzel olacak..

3. Alt 07-16-2011, 17:24 #3
    candanag Mesajlar: 302
    Angaralı olana hoş gelir, gerisi bizi ırgalamaz, başka diyarlardakilere sevdirecek diye kasmaz kendini pilli bebek, kendi çapında takılır, biz böyle gördük, işittik, ama keşke dizi itibariyle ergen müziği çerçevesine indirgenmese diyor bünye...

4. Alt 07-16-2011, 20:55 #4
    pınaran Mesajlar: 314
    tam üstüne bastın, ergen işi

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.