Sertap Erener Voice Male-Zor Kadın

Cok güzel müzik ve cok güzel bir ses [IMEEM]GIoqQ_3TrA[/IMEEM] Benzer Konular Death / Voice of the Soul... Sertab Erener (Sertab Erener Kimdir? - Hakkında - Hayatı)... Başbakan Sertap Erener'le görüştü... ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen Cafe Yeşil

1. Alt 05-26-2008, 18:03 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
  2. Alt 05-26-2008, 18:13 #2
    Cafe Yeşil Mesajlar: 34
    Ehehehe bayaa bi güzel bi yorum olmuş emeğine sağlık cafeye dinletiriyorum herkes kafa sallıyor beğenenler çoooK teşekkürler emeğine ellerine sağlık....

alptraum bunu beğendi.
  3. Alt 05-26-2008, 18:16 #3
    Bu kadinin sesi hakikaten güzel trt sanatcilari nin hepsi ses olarak deha

bu arada sana iyi calismalar kardesim

4. Alt 05-26-2008, 19:20 #4
    Cafe Yeşil Mesajlar: 34
    Teşekkür ederim ama gel benim yerımde olmak istemezsin sabahtanb akşama kadar çocuklarla uğraşıyom akşamda yetişkinlerle zorr bir iş ama ne yaparsın başa gelen çekiliyor işte ekmek parası

5. Alt 05-26-2008, 20:06 #5
    Her site bir zorluk gördüm ama hic olmazsa dükkanda sana stres yapan cocuklar ya büyükler ya daha zorluklarda calisanlar

Tabi bu tarz kiyaslamalari sevmem ve internet cafe hic isletmedim ama Türkiyede ve burda gördüklerim yetiyor.Bir mikrofonlu kulaklik 2 gün dayaniyor kimileri mikrofonu isiriyor kimisi kasitli kopariyor.Kimisi programlari siliyor yani tek Türkiyedede yok bu durum

Allah kolaylik versin isinde üstadim

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.