Annenin ölürken dahi tesellisi

Ben herseyi anliyorum hani ama bu fotografi cekenler tam o sira neyi düsünerek hareket ediyorlar ya da onlar kimler Rabbim tahmet eylesin insallah [YT]aTEfA5-tHwI[/YT] Benzer Konular Döşeğimde Ölürken - William ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 05-20-2008, 15:14 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Ben herseyi anliyorum hani ama bu fotografi cekenler tam o sira neyi düsünerek hareket ediyorlar ya da onlar kimler

Rabbim tahmet eylesin insallah
    [YT]aTEfA5-tHwI[/YT]

mhmt bunu beğendi.
  2. Alt 05-20-2008, 17:39 #2
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    videonun altındaki yorumlarda bir kardeşimiz demişki:
    ''kahrolsun işgalci siyonistler!! yaşasın Filistin halkının onurlu mücadelesi!!''
    rabbim filistindeki kardeşlerimize ve analarımıza yardım etsin...

3. Alt 05-20-2008, 19:01 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Hocam zulmün bitmesi icin gördügümüz gibi kahrolsalarda cogaliyorlar bunlar emir erleri bunlar bilmez ama bunlari yöneten 3-5 kisi ya da herneyse mesele onlarda rabbim hidayet verir insallah da dogru yolu bulurlar,görüntüleri her ne kadar izledigimde gözlerim dolsada bizim tarihimizden hüseyinler gecti hemde cok hüseyin ve zeydler gibi iskence görenler oldu yani mesele bu ise tabiki ama ne kadar güzelki gidenler sehid oldu cennette mekani hazir insallah ya biz?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.