Namaz Kılan Robot

hemde tadili erkan ile.... sonunda bunuda yaptılar... BURADAN izleyebilirsiniz Namaz kılan Robot*-*BiLGiSAYARDELiSi Benzer Konular Camide namaz kılan çocuklar ödüllendirildi... Dini Programlar > Namaz Vakti - Namaz Vakitleri Programı 2.8.7 İndir... ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 2 gönderen el_feta

1. Alt 11-01-2008, 17:38 #2
    el_feta Mesajlar: 1.168
    Ben de yapacağım inşallah...
    Bir mühendis olarak...

ALİM robot...

nasıl?

Yükleyecem bütün külliyatları verecek fetvayı

kipchak ve Henna bunu beğendiler.
  2. Alt 11-01-2008, 18:42 #3
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    hocam o gene faydalı olur
    ama ben hala bu namaz kılan robot , abdest aldıran bilmemne gibi şeylerin yapılış amacını anlamış değilim...

Konu kipchak tarafından (11-01-2008 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.
  3. Alt 11-01-2008, 19:50 #4
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    e yani anlamakda zorlandığım konuların en sonunda bunlarda yok değil...
    fakat çocuk terbiyesinde barbi bebek spiderman yerine fena olmaz değil mi führer

4. Alt 11-01-2008, 20:02 #5
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    yeni teknoloji üretmede (maalesef) geri kalmış islam aleminin oyuncaklarla kendini oyalaması gibi geliyor bana...hele bi kendimizi geliştirelim çocuklarımız oyuncağını seçecek bilinçle yetişsin bunlar sonraki işler... hep üreten onlar olunca bizde ayak uydurmak zorunda kalıyoruz...

5. Alt 11-01-2008, 21:43 #6
    HiLaLNuRu Mesajlar: 242
    Aslında günümüzde robotça namaz kılan insanlar yok mu var tabiki de,robotun yaptığı gibi aynı hareketleri yapıyolar bedenleri orada ama ruhları başka yerde.Bana da oluyor bazen Allah gerçek anlamda namaz kılmayı cümlemize nasib etsin.Sağolasın...

Bu arada bu robota tam öğretememişler namazı galiba 1. rekatta oturdu tahiyyata :D .

Konu HiLaLNuRu tarafından (11-01-2008 Saat 21:48 ) değiştirilmiştir.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.