Forum nedir?

Forum,birden cok kisinin katilip fikirlerini beyan ettikleri yerdir.katilanlar kendi fikirlerini söylemekte özgürdürler ve buradan cikarakta bir tartisma ortami olusur.Forum sitesi tartismasiz olmaz olan diyenler varsa forum sitesi kullanmasinlar degilmi Kendilerini ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen safinaz

1. Forum,birden cok kisinin katilip fikirlerini beyan ettikleri yerdir.katilanlar kendi fikirlerini söylemekte özgürdürler ve buradan cikarakta bir tartisma ortami olusur.Forum sitesi tartismasiz olmaz olan diyenler varsa forum sitesi kullanmasinlar degilmi Kendilerini bir web sitesi kursunlar forum olmayan.
      alptraum - 04-26-2008, 22:12
    1. Zaten herkes aynı fikirde olamazki...
      safinaz - 04-26-2008, 22:22
    1. Ayrica forum sitelerinde karsilastigim birde su durum var

Biri birsey yazar ardina elestiri gelince arkadaslar tartismayalim lütfen

Herkes herseye evet desin kimsenin fikri olmasin istiyor sanirim
      alptraum - 04-26-2008, 22:59
    1. forumlar güzel yerlerdir forumlar olmasa internette bi komunist rejim gibi olurdu sanırım
      herkes sadece sitelerde sunulan bilgileri alır yada öyle kabul eder kendi fikrini
      paylaşamazdı... bence teknolojinin ilerlemesiyle dahada bi önem kazanacaktır... çünkü insanlara düşüncelerini başkalarına anlatma fırsatı veriyor...
      yazdığınız bir yazıyı bir anda yüzlerce hatta belki binlerce kişi okuyor bu çok güzel bişey
      deli - 04-26-2008, 23:23
    1. İnsanlarımız baskıya çok alışmışlar,fikir paylaşımı yaptıkları forumlarda dahi ordakilerden birinin desteğini arkasına alma ihtiyacı hissediyor.Sonra oluşturdukları bu gruptakilerden birisi başka bir üye ile bir konu hakkında tartışırken sırf bu grup üyeliği bozulmasın diye onu desteklemek ve hatta bilmedği konular hakkında yorum yaparak sert bir tartışma ortamına çevirecek ve en sonunda konunun silinmesine vardıracak durumlara getiriyorlar...

Yöneticilere yağcılıkta cabası
      Yöneticilerin bu şekilde beklentileride madalyonun öbür tarafı
      Sanırım bu da reelden kalma bir alışkanlık

Ben bir tek bu forumda böyle bir şey görmedim.Özellikle Alptraum çok mükemmel bir yönetici:cool:
      safinaz - 04-27-2008, 00:08
    1. Bana mükemmel dendiginde utaniyorum o da mükemmel olamadigimdan dolayi daha da büyük bir sorumluluk biniyor omuzlarima.Gercektende hala hatalarim var ama hepberaber insallah yönetebiliriz.Benim göremedigimi safinaz ya da diger üyelerden biri görür uyarir ve diger yönetici arkadaslarim icinde ayni sekilde.Ne bileyim kaza ile bir forum actik ya hayirlisi olsun insallah su kardesligimizi hicbirsey bozmasin insallah.Bozacak forumda yerin dibine batsin insallah...
      alptraum - 04-27-2008, 00:50
    1. Tam yöneticilere yağcılık dedim ardından da Alptraum'un yöneticiliğne getirdim lafı,bunu kasıtlı yapmıştım ...

Ancak gerçekten beğenirim,beğenmediğim zamanlarda söylerim.Sağolsun hiçte ban yemedim bu sebepten.Bence tevazuyada gerek yok...

İşte forum böyle olmalı.Resmen beni bazı forumlarda fişlediler ya,hala kabul etmiyorum,kendilerinde yanlış var.Parmak uçlarından fikir aksın,forumlar doğru söyleyeni kovdukları köyler değil...
      safinaz - 04-27-2008, 01:02
    1. Cok mühim degil az buz banlandigin forumlari biliyorum
      alptraum - 04-27-2008, 01:06
    1. yaaa ben internet forumu degil tartışma türü olan yani sözlü edebiyat ürünü olan forumu bulmak istiyorum
      Kayıtsız Üye - 05-03-2010, 18:54
    1. forum nedir? Özellikleri nelerdir? Nasıl yapılır?
      Misafir - 11-19-2010, 14:19