Hangi Parfüm Kokusunu Kullanıyorsunuz?

Arkadaşlar,hangi parfüm kokusunu kullanıyorsunuz ve neden tercih ediyorsunuz? Benzer Konular İnternette En Çok Hangi Alışveriş Sitesini Kullanıyorsunuz?... Hangi dowland sitesi kullaniyorsunuz... Ağız Kokusunu Yok Eden Yiyecekler... 20 Yıl Önce Öpülen ...

1. Alt 01-22-2012, 22:05 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Parfüm kullanimi nadir olsa da sunu kullaniyorum

Bruno banani

2. Alt 01-22-2012, 22:57 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Beğendiğim tüm parfümlerim bir kullanımlık olmuştur.Sonra o kokudan rahatsız olurum ama 2 senedir Light Blue kullanıyorum,hafif bir kokudur.

3. Alt 01-22-2012, 23:07 #4
    candanag Mesajlar: 302
    bilindiği üzere parfümlerin üst-orta ve alt notaları bulunmakta. denemelerde ıster ıstemez üst notaya göre karar verıyoruz bir de yılları içiersisinde oluşan tecrübe ve hoşlanma ile birlikte alınan olumlu tepkiler de önemli diyebilirim. ve diğer bir ayrım da şekerli-baharatlı ya da meyveli parfüm olayı. bazıları bir parfümle yıllarca idare edebilirken benim gibiler 3-4 farklı çeşit bulundurur ve ruh hallerine göre sabah ya da akşam çıkacakları ortama göre kullanırlar. önemli bir ayrım da mevsimdir bu konuda. çevreden özellikle yaz aylarında aldığımız ağır parfüm kokuları rahatsızlık verir, en azından benim için öyle. yaz aylarında hafif kokuların tercih edilmesi özellikle çevremiz açısından daha olumlu diye düşünüyorum.

son olarak şu yıllardaki kişisel tercihlerim: Bvlgari Agva (marine), Diesel Only The Brave Pour Homme, Carolina Herrera (212)

4. Alt 08-23-2012, 18:13 #5
    sevilay sevil Mesajlar: 247
    DP C10 SERİSİ hem erkek hem bayan kullanıyo ama güzel genelde vücut spreyleri tercih ederm safinaz seninkide cok güzel cnm bende kullandm demekki senin kokunla uyudum cnm arkadasm

safinaz bunu beğendi.
  5. Alt 08-23-2012, 20:29 #6
    sevilay sevil´isimli üyeden Alıntı
    safinaz seninkide cok güzel cnm bende kullandm demekki senin kokunla uyudum cnm arkadasm

Hitap tarzın çok hoşuma gitti teşekkürler Sevilay,canım arkadaşım

6. Alt 08-24-2012, 01:57 #7
    mert_01 Mesajlar: 44
    Alkollü ürünler haram mı ?

7. Alt 08-24-2012, 13:57 #8
    mert_01´isimli üyeden Alıntı
    Alkollü ürünler haram mı ?

Bildiğim kadarıyla alkol uçucu olduğu için namaza ve abdeste mani değil bu tür kokularda bulunması.İnşaallah ayrıntılı bir konu paylaşarak hepimiz net bir bilgiye sahip oluruz.

8. Alt 08-25-2012, 02:04 #9
    fuhgu Mesajlar: 430
    evet kesin bir bilgiye sahip olalım orucu da bozmuyo denılıyo parfum vb maddeler

9. Alt 11-23-2012, 14:03 #10
    Ziyaretci
    Misafir Mesajlar: n/a
    merhaba hocam,
    Bu parfumu yurtdısından alıp kullanmıstım, suan bitti ve Istanbulda arıyorum bulamadım hiçbir yerde, nerden tedarik ettiniz.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.