eskiyen arkadaş

Eskiyen Arkadaş Büyük bir sanayici, eski okul arkadaşlarından birinden şöyle bir mektup almıştı: - Sevgili dostum, beraber geçirdiğimiz tatlı günlerin hatırasına hürmeten, oğlum Ali'ye fabrikada bir iş vereceğini ve... Sanayici ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen xyzt

1. Alt 08-23-2008, 22:54 #1
    xyzt Mesajlar: 384
    Eskiyen Arkadaş

Büyük bir sanayici, eski okul arkadaşlarından birinden şöyle bir mektup almıştı:
    - Sevgili dostum, beraber geçirdiğimiz tatlı günlerin hatırasına hürmeten, oğlum Ali'ye fabrikada bir iş vereceğini ve...
    Sanayici mektuba hemen şu cevabı gönderdi:
    -Sayın Ahmet Bey, beraber geçirdiğimiz günleri ben de unutamam. Fakat ne yazık ki fabrikamda şimdilik boş bir yer olmadığı için...
    Eski arkadaşın ikinci mektubu:
    - Geçen mektubumda bir teferruattan bahsetmeyi unutmuşum. Oğlum işe girerken kendisine miras kalan 500 milyar lirayı da sermaye olarak size vermek kararındadır.
    ikinci cevap:
    -Sevgili dostum. Oğlunuzu bağrımıza basmaya hazırız. Derhal bana gönder. Lisede ne yaman bir çocuktun, hatırlıyorsun değil mi?
    Üçüncü ve son mektup:
    -Düzeltme: l . Oğlumun hiç sermayesi yoktur. 2. Zaten benim oğlum yoktur. 3. Senin yine okuldaki gibi olup olmadığını öğrenmek istemiştim. Öğrendim. Teşekkürler.

özlem_34 bunu beğendi.
  2. Alt 08-24-2008, 10:56 #2
    özlem_34 Mesajlar: 568
    adam qüzel düşünmüş başka türlü olsa onu tanıyamazdı doqrusu ...

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.