SENden sonra kim yazar ...???

uçurulmak pahasına ben bi yazacağım o olacak sonra. harbiden yaş ortalaması kaç bu absurt konunun. yoksa bu ortamlarda normal mi bu başlıklar anlayamadım. muhakemeyi açtığımda bu başlığı görünce yazasım gelmiyor ...

1. Alt 07-13-2008, 16:55 #51
    candanag Mesajlar: 302
    uçurulmak pahasına ben bi yazacağım o olacak sonra. harbiden yaş ortalaması kaç bu absurt konunun. yoksa bu ortamlarda normal mi bu başlıklar anlayamadım. muhakemeyi açtığımda bu başlığı görünce yazasım gelmiyor başka konulara da. nokta.

artık bir iki yok sen yazarsın yok ben yazarım yok.... yazın bakalım ne yazıyorsanız...

sadece kişisel görüştür; çoğunluk benimsiyorsa bu tür yazı yazma anlayışını bana susmak düşer...

Konu candanag tarafından (07-13-2008 Saat 17:02 ) değiştirilmiştir.
    jasmin bunu beğendi.
  2. Alt 07-13-2008, 17:53 #52
    Fani 06 Mesajlar: 794
    candanag´isimli üyeden Alıntı
    uçurulmak pahasına ben bi yazacağım o olacak sonra. harbiden yaş ortalaması kaç bu absurt konunun. yoksa bu ortamlarda normal mi bu başlıklar anlayamadım. muhakemeyi açtığımda bu başlığı görünce yazasım gelmiyor başka konulara da. nokta.

artık bir iki yok sen yazarsın yok ben yazarım yok.... yazın bakalım ne yazıyorsanız...

sadece kişisel görüştür; çoğunluk benimsiyorsa bu tür yazı yazma anlayışını bana susmak düşer...

abicim benim bildigim konu açıldıgı yer cok normal cunku sohbet ediliyor burda bir amaç yok sadece sohbet olsun makara olsun ama sen dersin yok ben böyle olaylara gelemiyorum bu konuya bakmazsın olur biter...ama bu konu yaş grubu merak ediyorsan gençlik diyorlar ama sen yaşladıgın için anlamazsın ..!!

yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
  3. Alt 07-13-2008, 18:00 #53
    jasmin Mesajlar: 36
    RaPPeR_mİcChEck´isimli üyeden Alıntı
    abicim benim bildigim konu açıldıgı yer cok normal cunku sohbet ediliyor burda bir amaç yok sadece sohbet olsun makara olsun ama sen dersin yok ben böyle olaylara gelemiyorum bu konuya bakmazsın olur biter...ama bu konu yaş grubu merak ediyorsan gençlik diyorlar ama sen yaşladıgın için anlamazsın ..!!

gerçekten gençlik mi diyorlar bu muhabbetlerin içinde olanlara, üzücü.

4. Alt 07-13-2008, 18:06 #54
    candanag Mesajlar: 302
    tartışılacak bir mevzu değil, sadece fikir beyanı benimki, takılmam böyle konulara sonuçta. tek bir sözle bitireyim, isteyen istediği gibi anlasın: herşeyi bilecek kadar genç değilim...

5. Alt 07-13-2008, 20:43 #55
    alper Mesajlar: 164
    jasmin´isimli üyeden Alıntı

Küçümsemek kötü bir hastalıktır en başta onu belirtmek siterim. Sırf nefsini kırmak için burada senin de bu muhabbete katılmanı dilerdim.

Çeşitli forumlarda oldukça ciddi ve anlamlı mesajlar yazdım. Ama bu beni hamdolsun bir yerlerde birilerinin yaptıklarını küçümsemeye itmedi. (Küçümsemiyorum diyemezsin çünkü yaş ortalamasını sormuşsun )

Bu tür muhabbetleri ben de tasvip etmiyorum. Hatta ben de bu konudaki düşüncelerimi oldukça sert bir şekilde dilegetirebilirim. Lakin çok şükür "kalp kırmak kabe yıkmak gibidir" deyip insanları kırmamak adına gönül yapan iki satır yazmaktan da kendimizi alıkoymuyoruz En nihayetinde bir kınama yazsam nefsimden başka kime ne faydası olacak?

Beğenmediğimiz bir şeyi gördüğümüzde önce kendimize bakmamız temennisi ile herkese iyi forumlar diliyorum...

Konu alper tarafından (07-14-2008 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.
    yabanGülü ve safinaz bunu beğendiler.
  6. Alt 07-15-2008, 12:35 #56
    Fani 06 Mesajlar: 794
    jasmin´isimli üyeden Alıntı

JaSmİN : jasmin hanım ewet gençlik !! herkezin rengi kendini ilgilendirir sizin burda yapmak istediginiz seyi tam anlayamadım kucumsuyorsunuz galiba ben sizi eliştiri yapmayın demiyorum ama eleştiriyide ölçülü bir sekilde yaparsanız sevinirim.. burda olan sey size saçma gelebilir ama herkezin düşüncesi kendine bırakında o zaman bizim düşüncemizde olan yazsın siz yazmayın.. en iyisi

selametle.

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 07-15-2008, 21:06 #57
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Benden sonra yazsa ne yazar

8. Alt 07-15-2008, 22:22 #58
    karababa Mesajlar: 42
    Ben yazarım,

Benden sonrada Rapcı yazar

Öbürleride yazacaksa başka topikte devam ederler

alper bunu beğendi.
  9. Alt 07-15-2008, 23:18 #59
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    slm

bir iki gün girmedik neler olmus rapper kardesim böyle.

arkadaslar isteyen yazar isteyen yazmaz bunu neden uzatiyorsunuz, arti bu konuyu görünce diger basliklarada yazasim gelmiyor diyen kardesime sesleniyorum, lütfen kücümsemeyelim. size yaz diyende yok bak diyende yok.nokta

alper ve Fani 06 bunu beğendiler.
  10. Alt 07-15-2008, 23:51 #60
    beyza Mesajlar: 2.053
    yabangülü kardeşim yazar

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.