SENden sonra kim yazar ...???

hadi öyle olsun bak senin icin bir kac siir daha ekledim onlarida okumayi unutma...

1. Alt 07-16-2008, 00:09 #61
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    hadi öyle olsun
    bak senin icin bir kac siir daha ekledim onlarida okumayi unutma

beyza bunu beğendi.
  2. Alt 07-16-2008, 00:11 #62
    beyza Mesajlar: 2.053
    teşekkür ederim canım..hemen okuyorum inş.

yabanGülü bunu beğendi.
  3. Alt 07-16-2008, 00:15 #63
    xyzt Mesajlar: 384
    e siz bu oyunu bozmuşssunuz.

4. Alt 07-16-2008, 00:26 #64
    benden sonra esmaaa yazar

yok bozmadik simdi tekrar rayina girdi

5. Alt 07-16-2008, 00:32 #65
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Evet ben yazıyorum. Benden sonra xyzt yazar. Bu konuyu tatlıya bağlamak için belki konu başlığını değiştirebiliriz Rapper ne der? Gene devamı getilmelik farklı bişeyler. Artık o farklı bişeyleri de konuyu beğenmeyenler bulsunlar?

yabanGülü ve Fani 06 bunu beğendiler.
  6. Alt 07-16-2008, 00:37 #66
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Elestirilmeyi hicbir nefis kabullenemiyor halbuki biraz daha nazik olmamiz lazim elestiri niyet sorgulama biciminde olasiliklarla giderse adina tenkitten öte nefis denir ama yinede bu sanal ortamda bilemeyecegimize göre hüsn-ü zanni kullanarak meseleyi kendi yararimiza almamiz daha dogru olacaktir.

Insaallah anlatabilmisimdir

Benden sonra yabangülü yazar

yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 07-16-2008, 00:43 #67
    nerden bildin

anlattin kardesim tsk ederiz

benden sonra xyz yazar

8. Alt 07-16-2008, 00:45 #68
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Şimdi ben yazımda eleştirenler hakkında iyi kötü hiçbişey söylemedim. Böyle anlamış olabilirsin ama bu sadece senin hüsnü kuruntundur. Kaldı ki durum dediğin gibi olsa benim yaptığım da eleştirenleri eleştirmektir ki demek ki bunu da sen kabullenememişsin. Fikrimi soruyorsan eleştirinin bir uslubu, adabı vardır. Bunu söylemek isteseydim bi önceki yazımda iğne sokarak değil direk söylerdim. Ama onlara kızmak da istemiyorum. Herkes hata yapar. Hepinizi seviyorum. Herkese iyi geceler diliyorum. Benden sonra yaban gülü yazar.

yabanGülü ve alper bunu beğendiler.
  9. Alt 07-16-2008, 00:50 #69
    tsk ederim sanda iyi geceler

benden sonra alptraum yazar

alptraum bunu beğendi.
  10. Alt 07-16-2008, 00:52 #70
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Hayir ben kisileri baz alarak cevaplamadim sitenin genelinde olmasi gerektigi gibi cevapladim ve senin yazinida okumamistim ya da okudum hatirlayamadim neyse elestiri forum gibi sitelerde gayet normaldir neden bu böyle sorusunu sormanin rahatligini yasayabilir insan Biz bu güne kadar kisileri kurumlari gözümüzde cok büyüttügümüzden arac yerine amac edindigimizden hayal kirikliklari yasadik bizim yasamimiz kirikliklar üzerine imis gibi durdu sahislar bizi acitti ve buradanda cikan sonuc sudurki hicbirsekilde bir kisi tarafindan sahsi elestiri nefsin hosuna gitmiyor. Tabiki gitmez nefisin hosuna giden seyler bizim rahatligimizdir bizi daha karanliga sürüklemektir onun görevi basli basina. Kendini nefis olarak görme nefis bir parcan ve sen bir bütünsün parca bütüne esit tutulamaz peki buradaki elestiri nerede dogrulasir omuzdaki SIRTTAKI akrep gösterilirse peki bu cok objektif olabilir mi? Sana göre objektif belki bana göre nefsi gelebilir iste bu arada hüsn-ü zan girer veya girmeli. Burada Herkesin görüsüne saygili olmaya calismamizin sebebi budur burasi tek düze fikirlerin olustugu herkesin herkesle beraber esit düsündügü bir mekan degildir onun icinde konusmak ve tartismak gayet normaldir. Bunu anlatmak istemistim anlasilabilir olmusumdur ümidiyle

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.