sitemizdeki oyunlarla ilgili

Arkadaslar bu asagida verdigim linkteki sitemizdeki oyunlardan birisi ama ugrasiyorum oyun hatali tabi benim düsündügüm kadariyla 100 ü gecemiyorum ama rekoru yapan alper kardesimizde cevap verirse nasil yaptigini belki oyun ...

1. Alt 06-16-2008, 17:56 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Arkadaslar bu asagida verdigim linkteki sitemizdeki oyunlardan birisi ama ugrasiyorum oyun hatali tabi benim düsündügüm kadariyla 100 ü gecemiyorum ama rekoru yapan alper kardesimizde cevap verirse nasil yaptigini belki oyun hatali degil biz hataliyizdir

Yok hakikaten banami isabet etti yoksa böylemi diye sorayim dedim

Buyrun link

http://www.muhakeme.net/arcade.php?&...play&gameid=40

2. Alt 06-19-2008, 01:46 #2
    alper Mesajlar: 164
    yo hayır hatalı değil. Şimdi şöyle, o oyunda önemli olan çubuğun ucundaki küçük siyah alan. sağdan soldan gelen kırmızı kareler çubuğun ucuna değmedikten sonra oyuna devam edebilirsin yani bir başka deyişle çubuğun gövdesi kıemızı karelere değse de bir şey olmuyor. Uç noktası değmesin yeter...

aşağıdaki örnekte kırmızı karenin üzerinden geçiyorum...
    sitemizdeki oyunlarla ilgili

Hocam onu bırak da ben colorrrado ile hexagonda nasıl 1. olacağım

Konu alper tarafından (06-19-2008 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.
    alptraum bunu beğendi.
  3. Alt 06-19-2008, 16:18 #3
    O zaman hic olmazsa bu baslik altinda oyunlardan sacma olanini kaldiralim yerine daha mantikli oyunlar koymaya calisacagim ama mantiksiz olan oyunlari yazarsa herkes sevinirim

Onun disinda hexxagon gecilirde colorrado da bence esit puan alinir

4. Alt 06-20-2008, 14:07 #4
    Esmaaa Mesajlar: 149
    Bunlarin kesin silinmesi taraftariyim
    Skoru olmayan tum oyunlar 11 tane oyun var.
    Fingerfrenzyste
    destroyallhumanste
    simon

Bunlarin da silinmesi icin diger oyunculara sormak gerektigini dusunuyorum
    7up
    ufootballibpro
    stinkyissues
    basketball
    brainforceste
    breakout
    exraceibpro
    fingerfrenzyste
    guestgrandstandste

Uslubum dogrudur umarim Alptraum abi.

5. Alt 06-20-2008, 14:54 #5
    Bilardo: skor gönderilmiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgiliBreakout:(kötü oyun) İsteyenin istediği zaman birinci olabileceği sabır isteyen oyunlar arasında

sitemizdeki oyunlarla ilgiliCastleDefenderSte:(kötü oyun)bilgisayarı iyi olan kazanır

sitemizdeki oyunlarla ilgilicouriercombat:(bozuk) skor 0 olarak gönderiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgiliCyborgStronghold:(kötü oyun)oyun sık sık takılıyor ama yine de 1.lik için uğraşılabilir

sitemizdeki oyunlarla ilgiliDestroyAllHumansSte:(bozuk) Bekledikçe puan artıyor. Açın oyunu 2 saat sonra gelin bitirin 1. olun

sitemizdeki oyunlarla ilgilidifferencesSte: (adab-ı muaşerete aykırı)Çok sevdiğim bir oyun fakat gelin görün ki çıplaklık rahatsız edici boyutta...

sitemizdeki oyunlarla ilgiliDynastyStreetSsm:(bozuk) skor gönderilmiyor (listede bu oyundan iki tane var)

sitemizdeki oyunlarla ilgiliFingerFrenzySte:(bozuk)Zaman geçtikçe puan artıyor. Yani bunda da açın oyunu 2 saat sonra gelip oyunu bitirin 1. olun...

sitemizdeki oyunlarla ilgilifireman :(bozuk)skor gönderilmiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgiliflamoutsm :(bozuk)skor gönderilmiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgiliGordysLunchSte :(kötü oyun) Oldukça kötü bir oyun fakat birincilik sayısını arttırmak isteyenler sabırla oyanarsa isediği zaman 1. olabilir.

sitemizdeki oyunlarla ilgiliGolfMaster3DSte :(bozuk)oynamadım ama skor olmadığına göre gönderilmiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgiliheli3sm :(bozuk) oyun fena değil ama skor gönderilmiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgilihungabasicsm :(bozuk)oyunun cinsi güzel ama şekli berbat. Ayrıca skor gönderilmiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgilihell:(kötü oyun)oyunun adı kötü kendi kötü, sabır ile de herkes birinci olabilir...

sitemizdeki oyunlarla ilgiliicecreamkfsm : (kötü oyun)sabır ile 1. olunabilecek özelliksiz kötü ve sıkıcı bir oyun

sitemizdeki oyunlarla ilgiliikpsm :(bozuk) skor gönderilmiyor

sitemizdeki oyunlarla ilgiliSimon: (kötü oyun) kalem kağıt ve biraz uğraş ile 1. olunabilir.

sitemizdeki oyunlarla ilgiliTavla :(bozuk)skor gönderilmiyor

ek:

sitemizdeki oyunlarla ilgilistinkyissuesSte: oyun hem sinir bozucu (yanınca çok pis bağırıyor) hem de hayvanın silahı iğrenç

Konu alper tarafından (06-20-2008 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.
  6. Alt 06-20-2008, 15:04 #6
    Fingerfrenzyste Oyunu hakkinda yanlis bir oyun diye duydum yani mantiken dogru degil varilan sonuc

destroyallhumanste oyununu cok iyi bilmesemde o oyundada mantiksizlik var ama renklere göre felan diye ayrimmi var onuda bilmiyorum

Ve diger oyunlar da bana göre mantikli diger söylediklerin neden dersen oyunda sonuca giderken bir mantiksizlik yok

Ama skor yazilmayan oyunlar var onlari kaldiralim ve benimde silinebilecek oyunlar arasinda dedigim oyunlari yazayim

983 oyunu

Bilardo

Breakout

CastleDefenderSte

couriercombat

CyBallsSte

DynastyStreetSsm

FingerFrenzySte

flacit

fireman

flamoutsm

GolfMaster3DSte

GordysLunchSte

gunrunGC

heli3sm

hell

hungabasicsm

ikpsm

Moon Lander

Tavla

7. Alt 06-20-2008, 15:15 #7
    başlığı "sitemizde bir oyunla ilgili" yerine "sitemizdeki oyunlarla ilgi" diye değiştirsen bence daha anlamlı olur

Bozuk diye yazdığım oyunlar bozukluğundan emin olduklarımdır. kaldırılmalı veyahut düzeltilmeilidir. Kötü diye yazdıklarım ise görece kötü oyunlardır. Kaldırılması veyahut bırakılması yoruma bağlıdır.

Konu alper tarafından (06-20-2008 Saat 15:22 ) değiştirilmiştir.
  8. Alt 06-20-2008, 15:47 #8
    Esmaaa Mesajlar: 149
    CyBallsSte: Basarili bir oyun nie begenmedigini anlamadim.

gunrunGC: Bu da guzel ama ben bu oyunu berecemiyorum cok uzun, uzun oyunlarda da hep alper kazaniyo. Bence bu da kalabilir.

hungabasicsm: Ben bu oyunu da seviyorum ama skoru yok.

Differences yerine de ayni turde baska oyun konulabilir.

Alperin dediklerine katiliyorum tamamen.

9. Alt 06-20-2008, 16:01 #9
    Alptraum, gunrungc nerde! geçemeyeceğini anladın sildin değil mi :D Ben onu geçeceğim diye 1 saatten fazla oynamış parmaklarımı uyuşturmuştum. Aslında fena oyun değildi ama giden gitmiş ne yapalım

CyBallsSte bence de çok iyi bir oyun dokunmazsan sevinirim.

Konu alper tarafından (06-20-2008 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir.
  10. Alt 06-20-2008, 16:19 #10
    gunrungc Oyunu zamana bagli 10 saat oyna zorlugu yok tek zamana veriyor hep ayni seyler geliyor o yüzden sildim hatami ettim ki yav :( Neyse yeni bayagi bir oyun yükleyecegim insallah güzellerinden secmece

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.