Web sitenize logo tasarimi yapabilirsiniz

Programı aşağıdaki linkten Download edebilirsiniz. http://www.aaa-logo.com/downloads4/aaalogo120.zip Pogramı kurduktan sonra açınca serial bölümüne yazılacak ve programımızı full verisyon yapıcak olan serial ; 46bD-3agB-M2eE-hdmA Evet arkadaşlar yine herzamanki gibi programımızı özetleyelim.Bu program ...

1. Alt 01-15-2008, 00:52 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Programı aşağıdaki linkten Download edebilirsiniz.http://www.aaa-logo.com/downloads4/aaalogo120.zip

Pogramı kurduktan sonra açınca serial bölümüne yazılacak ve programımızı full verisyon yapıcak olan serial ;

46bD-3agB-M2eE-hdmA

Evet arkadaşlar yine herzamanki gibi programımızı özetleyelim.Bu program ne işe yarar...?Valla hayal gücünüzü kullanabilirseniz heryerde kullanabilirsiniz.Bu bir logo tasarım programı.Bunda yaptığınız tasarımlarınızı ister Flash MX te kullanın İster Dreamweaverda web sayfanıza ekleyin.İster yaptığınız logoyu flasha atıp buton yapın.İsterseniz Bilet tasarlayın.İsterseniz AFiş tasralayın..İsterseni z...isterseniz...
    yani bu size kalmış.Ben yaptığım web tasarımlarında bu programdan logolarımı,buton tiplerimi yapıyorum.Web tasarımlarıma ekliyorum.Bilet tasarlamıştım bikere..Profesyonel bi tasarım olmuştu.Yani yaratıcılık size kalmış..

Anlatmaya başlayalım

Programı yükledikten sonra ilk açtığımızda gelecek olan ekranda hazır şablonlar var (yaklaşık 108 tane)İSterseniz buradan hazır şablon seçebilir isterseniz Esc tuşuna basarak kendi tasarımınızı yapmak için ana sayfaya geçiş yaparsınız

Web sitenize logo tasarimi yapabilirsiniz

Previous ve Next tuşuyla ileri - geri şablonları seçebilirisiniz.ESC tuşu ile ana sayfaya geçiş yapıyoruz.

Ben burada 2 simge 2 yazı ekledim.Simge,yazı eklemeyi ileride göstericem.Şimdi programın ana hatlarını gösterelim..

Web sitenize logo tasarimi yapabilirsinizThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x720.Web sitenize logo tasarimi yapabilirsiniz

Şimdi de menülerin anlatımına geçelim

File menüsünden;

Web sitenize logo tasarimi yapabilirsinizThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x724.Web sitenize logo tasarimi yapabilirsiniz

Edit menüsünü atlıyorum.Bildiğiniz düzenle menüsü,İleri al geri al muhabbeti...

Object Menüsü; Simge,Yazı ekleme,silme bölümü..

Web sitenize logo tasarimi yapabilirsinizThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x722.Web sitenize logo tasarimi yapabilirsiniz

1-New Text
    Tasarımımız için yeni yazı ekler.Bu yazıyı çok farklı fontlarda yazabilirisiniz.Gelec ek olan pencereden YAzının boyutunu,Yazıdaki karakterlerin ayrıklığını,Yazının genişliğini ve rengini seçebilirisiniz.

2-New Image
    Yeni simge ekler.Gelecek olan pencerede simgenin boyutunu rotasyonu nu yani dönme açısını belirleyebilisiniz.Ay rıca renginide seçebilirisniz.

3-Import Custom Bitmap
    Çalışmakta olduğunuz projenize harddiskinizden istediğiniz resmi ekleyip üstünde çalışabilirsiniz.

4-Remove Object
    Seçili olan simgeyi siler..Delete tuşu bu programda simgeleri yazıları silmek için işlevini görmez ya kısa yoldan CTRL+R ya da bu menüyü seçeceksiniz.

5-Duplicate Object
    Sayfamıza Seçili olan simgenin aynısından birtane daha ekler.

6-7-8-9.Menüler herhangi bi değişiklik yapmıyor.Bu yüzden yazmadım.

Window menüsüne gelince

Sayfamızda ekli olan simgelerin Menülerini açar..Ne bu şimdi..
    Programın üstünde bulunan butonlar var ya Text,Effects,gradient ..vs Her simge için bunları uygulayabileceğimiz menü var.Text,effects,grad ient,vs bunları anlatmıştım zaten yuklarıda grk duymadım anlatmaya..

2. Alt 06-08-2008, 16:07 #2
    Ziyaretci
    succubus Mesajlar: n/a
    saol çok iyi bir paylaşım sıf bunun için foruma kayıt oldum

3. Alt 06-08-2008, 16:53 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Isinizi görmesi sevindirdi

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.