Googkle.com dikkat(yaziyi okumadan grmeyi denemeyin)

Arama yapmak için sık sık ziyaret ettiğimiz Google'ın adresini yanlış yazmak, tüm verilerinizi riske atıyor. Dünyanın en çok tıklanan siteleri arasında yer alan Google'ın adresini yanlış yazmak başınızı ağrıtabilir. F-Prot ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 04-23-2008, 00:35 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Arama yapmak için sık sık ziyaret ettiğimiz Google'ın adresini yanlış yazmak, tüm verilerinizi riske atıyor.

Dünyanın en çok tıklanan siteleri arasında yer alan Google'ın adresini yanlış yazmak başınızı ağrıtabilir. F-Prot ve F-Secure güvenlik firmaları tarafından yayınlanan duyuruda, "Googkle.com" adresi kullanıcılar için ciddi bir tehdit oluşturuyor. k ve l harflerinin yan yana olmasından dolayı kullanıcılar kolaylıkla "googkle" yazabiliyor ve bunun sonucunda da sistemlerine tehlikeli bir truva atı bulaşıyor.

Güvenlik firmaları, kullanıcıları kesinlikle "googkle.com" sitesine girmemelerini konusunda uyarıyor.

CHİP

2. Alt 04-23-2008, 02:31 #2
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    gelme girme şimdi.. meraklandım bak

selametle..

3. Alt 04-23-2008, 02:32 #3
    Hocam f-secure gibi sitelerdeki haberlere baktim kesinlikle girmeyin diye uyariyorlar ki bunlar anti virüs sirketleri bence deneme hos seyler olmayabilir ve senin haberin olmaz

Internet cafeden gir

4. Alt 04-23-2008, 02:37 #4
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    yok girmeyecem de, ama şu var. güzel reklam oluyor bi yerde de. insanı meraklandırıyor

mesela diyorum ki sana, şuan sakın arkana bakma.
    gelde bakma şimdi demi
    bunun gibi işte.

selametle..

5. Alt 04-23-2008, 02:40 #5
    Bende meraklandim ama giremiyorum

mhmt bunu beğendi.
  6. Alt 04-23-2008, 02:58 #6
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Bir yerlerde muhakeme.net'e kesinlikle girmeyin diye yazacağım.Hakikaten tutuyor...

7. Alt 04-16-2011, 17:16 #7
    Ziyaretci
    SbL Mesajlar: n/a
    Pc DeLirdii ! DosyaLar sıLınıo Neden ?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.