Adobe Photoshop CS3 Örneklerle Eğitim Seti

Photoshop CS3 Eğitimiyle Becerilerinizi Geliştirin Adobe’nin artık evrensel olarak kullanılmakta olan ürünü Photoshop’un CS3 versiyonu için hazırlamış olduğumuz bu eğitimle; programı, uzun eğitim süreçlerine gerek kalmadan görerek, izleyerek öğrenebilirsiniz. Photoshop ...

Ağaç Şeklinde Aç5Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen tunçbilek20
  • 3 gönderen alptraum

1. Alt 04-11-2008, 23:43 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Photoshop CS3 Eğitimiyle Becerilerinizi Geliştirin

Adobe’nin artık evrensel olarak kullanılmakta olan ürünü Photoshop’un CS3 versiyonu için hazırlamış olduğumuz bu eğitimle; programı, uzun eğitim süreçlerine gerek kalmadan görerek, izleyerek öğrenebilirsiniz.

Photoshop CS3, dikkat çekici güzel tasarımlar yapmak, dijital fotoğraflarda rötuş yapmak, resim kolajları oluşturmak ve internet sayfaları için resimleri hazırlamak ve daha fazlası için en kolay ve en kapsamlı program.

Eğitimde; programın yenilenmiş arayüzü ve yeni özellikleri dışında, çalışmalarınızda oldukça işinize yarayacak yüzlerce video eğitimi bulacaksınız. Resimlerle çalışmak veya düzenlemek istediğinizde, bu videolar yardımıyla yalnızca başlıkları izleyerek işlemlerin nasıl yapılacağını kolayca öğrenebilir, uzun eğitim süreçlerine gerek kalmadan görerek, izleyerek öğrenebilir ve daha sonra kendi başınıza öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz.

Photoshop CS3’ün yeni özellikleri:

* Hızlı seçim aracı,
    * Akıllı filtreler,
    * Otomatik hizalama katmanları,
    * 3D kompozisyon ve doku düzenleme,
    * Animasyon,
    * Geliştirilmiş birleşme noktası,
    * Bridge CS3,
    * Camera Raw.

Download: Part-1 Part-2 Part-3 Part-4 Part-5 Part-6 Part-7 Part-8 Part-9 Part-10 Part-11

ramo bunu beğendi.
  2. Alt 11-08-2008, 09:59 #2
    tunçbilek20 Mesajlar: 1
    photoshop cs3 örneklerle egitim setin 1 parti indirdim ama açıp izleyemiyorum nasıl bir yol veya hangi convert le dönüştürüp izleyecegim bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

montana26 bunu beğendi.
  3. Alt 11-08-2008, 16:57 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Tüm partlari indirmeniz gerekiyor ve inen tüm partlardan herhangi birine sag tiklayarak buraya cikart secenegini saretliyorsunuz ve tamam oluyor.

Sadece tek parti indirmeniz yetmez

ramo, montana26 ve tunçbilek20 bunu beğendiler.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.