Sohbet penceresi..........

UZUN ZAMANDIR MUHAKEME ZİYARET EDEMİYORDUM AMA ARTIK ARANIZA DÖNDÜM FAKAT SOHBET PENCERESİ KAPANMIŞ NEDEN ACABA ? BİLGİ EDİNMEK İSTİYORUMM BU KONUDA Benzer Konular Düşler Penceresi - Nil Eldem - Ana ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 2 gönderen alptraum
  • 1 gönderen HİRANUR

1. Alt 02-16-2010, 23:02 #1
    HİRANUR Mesajlar: 295
    UZUN ZAMANDIR MUHAKEME ZİYARET EDEMİYORDUM AMA ARTIK ARANIZA DÖNDÜM FAKAT SOHBET PENCERESİ KAPANMIŞ NEDEN ACABA ? BİLGİ EDİNMEK İSTİYORUMM BU KONUDA

2. Alt 02-16-2010, 23:46 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Foruma yazilmasinin daha uygun oldugunu düsündügümden bir süreligine kaldirdim

H?RANUR bunu beğendi.
  3. Alt 02-16-2010, 23:52 #3
    BENCE TEKRAR AÇILMALI VE ESKİSİ GİBİ MİSAFİR LERİN FORMA DÜŞÜNCELERİNİ KAYIT OLDUKTAN SONRA YAZMALARI GEREKLİ

4. Alt 02-17-2010, 00:01 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Ileride aktiflik durumuna göre acaacgim. Forum da gizli linkimiz yok gizli resmimiz yok hersey misafire acik oldugu icin üye olup girip düsüncesini yazanda yok. Bari misafirken yazsinlar. Foruma katki olmadigi icin böyle bir uygulamaya gectim. KATKI olursa tabiki de kaldiracagim. Fakat tanidiklarimizda misafir olarak gezince yapacak birsey yok.

yabanGülü ve H?RANUR bunu beğendiler.
  5. Alt 02-17-2010, 00:06 #5
    KATKI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPICAM

yabanGülü bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.