Kaçıncı çocuk sunuz?

Ben mi aksiyim Allah Allah hadi bakalım öyle olsun...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni

1. Alt 07-31-2009, 22:35 #11
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Ben mi aksiyim Allah Allah hadi bakalım öyle olsun

2. Alt 07-31-2009, 23:18 #12
    {{şura}} Mesajlar: 697
    ben en büyüğüm ama orda yazılanlarla örtüşmüyorum... mesala asla agresif bir insan değilim..

ama çok zekiyimdir elh...

3. Alt 07-31-2009, 23:19 #13
    altun Mesajlar: 885
    ORTANCA KARMAŞIK

Ortanca çocuklar, kardeşler arasında en karmaşık özelliklere sahip olanlar. Ortanca çocuklar, ağabey ya da ablalarından çok farklı. Bu kişiler, bütün ilgiyi ağabey ya da ablalarının topladığını hissederken, küçük kardeşlerinin de bütün aile içi disiplin kurallarından kurtulduğunu düşünüyor.

Bu da ortanca çocuğun daha az ilgi gördüğünü düşünmesine yol açıyor. Ortanca çocuklar diğerlerine göre daha ketum, düşünce ve duygularını açıkça paylaşamayan kişiler olarak yetişiyor.

Ortancalar, ailede ‘‘özel bir yerleri’’ olmadığını düşündükleri için arkadaşlığa daha çok önem veriyor. İnsanların duygularını okumak ve uzlaştırmak konusunda yetenekli olan ortancalar, olayın farklı yönlerini görebiliyor.

Bağımsız ve yaratıcı özellikleri dikkat çekiyor. İlk çocuklar şirket yöneticisi olacak özellikler taşırken, ortanca çocuklar girişimci ruhuna sahip oluyor.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.