Bügün ne yapmak isterdin ...?

VaLLa bügün saglam bir uyku bir bardak çay arkasına sigara Sonra pc Takılmak ve kendime faydalı olmak isterdim......

1. Alt 06-07-2009, 19:51 #1
    Fani 06 Mesajlar: 794
    VaLLa bügün saglam bir uyku bir bardak çay arkasına sigara Sonra pc Takılmak ve kendime faydalı olmak isterdim...

GüzeL bir sohbet olur ......!! tabi katılmak isteyenler için.

2. Alt 06-07-2009, 20:38 #2
    ViSAL Mesajlar: 95
    valla ben bugün biraz rahatsızım..mevsim değişikliğinden nezle oldum...iy olmak isterdim..yemek yiyip belki biraz yegenlerimle yürüyüşe çıkmak iyi gelirdi ama zor görünüyor zira halim yok ha bi de sagopa sigara içmesen daha iyi olabilirdi ama neysee

3. Alt 06-07-2009, 20:54 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bugün heleki su saatlerde zamanin bir "durdur" dügmesini olmasini isterdim. O dügmeye bastiktan sonra uzun bir sürede islerimi halletmek isterdim

4. Alt 06-07-2009, 22:07 #4
    Evet gerçekten bir günden istenecek şeylerin çogunu istemişsiniz. hilal kardeşim iyi olmak istersen havanın ne kadar sıcak oldugunu biliyorum ama kucuk zehir gibi biberler var odan üç adet yenmen kendine gelmeni saglayacak diye düşünüyorum admin beye valla durdur tuşu nerde en fazla internete yani sanal bile ne kadar durdurabilirsin ki zaman akıyor ama değersiz boş zaman Allah nasip eylerse güzel zamanları görürüz ( Çay + sigara) bunların olması yeterli benim için :-) bunada şükür

selametle

5. Alt 06-07-2009, 22:43 #5
    Ziyaretci
    abı-hayat Mesajlar: n/a
    ( Çay + sigara) bunların olması yeterli benim için :-) bunada şükür

selametle [/B][/QUOTE]

çay ve sigara bunların ikisi bir aradaysa sizi patlatmaya hazır bomba etkisi yapar aman dikkat inşaallah bırakırsınız ama ben de bir fincan sıcak çaya hayır demem asla

o kadr yorucu bir gündüki hemen uyumak istiyorum aslında tabi mümkün olursa ayrıca gazi hilal kardeşimde geçmiş olsun rabbim acilen şifanı versin

6. Alt 06-07-2009, 23:55 #6
    shevval Mesajlar: 144
    bugün gecti malesef :(
    yarinlara bakalim
    hani derler yaa son günün gibi yasa

7. Alt 06-08-2009, 11:41 #7
    shevval´isimli üyeden Alıntı
    bugün gecti malesef :(
    yarinlara bakalim
    hani derler yaa son günün gibi yasa

burdaki amaç su idi

bügün bu dükkanda sigara içmek yasaktır ama tarih vb. yok yani yarın yada diger gün oldu yok .!!!

ilk defa okuyormuşsun gibi cvp verirsen daha güzel olur

Bügün 20 Adet modem var satın almak istiyorum ama ama para kalmadı inşallah buluruzda 20 adet pc modemi alırımm.

8. Alt 06-15-2009, 20:26 #8
    altun Mesajlar: 885
    başımı alıp gitmek istiyorum nereye olursa ne kadar uzağa olursa olsun farketmez

9. Alt 06-15-2009, 21:10 #9
    Ziyaretci
    abı-hayat Mesajlar: n/a
    ben de artık bu şehirden uzaklaşmak istiyorum....

herkesten ve herşeyden uzakta

senenin yorgunluğunu atmak doğayla ve sevgiliyle başbaşa olmak...

en güzel şekilde ve huzurlu bir biçimde ibadet edebilimek...

ruh halimi dinleyerek....

10. Alt 06-15-2009, 23:35 #10
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Denizde yüzüp yorulmak ve ardina soguk limon-portakal suyu icmek isterdim :D

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.