gazete ilanı

Gecenlerde gazetede bi ilan gördüm.5 kitabın tanıtımı yapılmıştı aradığım taktirde ücretsiz göndereceklerdi,üstelik kargo ücretide onlara aitti.Şaşırdım belliki bi amaçları vardı merak ettim aradım.15 gün içinde kitaplar geldi.Herbiri elli sayfalık kitaplardı,içinde ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen abı-hayat

1. Alt 05-27-2009, 20:49 #1
    altun Mesajlar: 885
    Gecenlerde gazetede bi ilan gördüm.5 kitabın tanıtımı yapılmıştı aradığım taktirde ücretsiz göndereceklerdi,üstelik kargo ücretide onlara aitti.Şaşırdım belliki bi amaçları vardı merak ettim aradım.15 gün içinde kitaplar geldi.Herbiri elli sayfalık kitaplardı,içinde kıs bi hikaye anlatılmıştı ve bol bol incil okumamız gerektiğinden bahsetmişti.yanında birde katalok göndermişlerdi
    İNCiL/MÜJDE
    MARANGOZDANDA ÖTE
    İSA'NIN ACILARI
    İDEALİN PEŞİNDE
    NOEL:UMUT,ESİNLİK.BARIŞ HEMEN ŞİMDİ
    DİRİLİŞ GERÇEĞİ
    MESİH İSA'NIN TANRILIĞI
    KUTSAL YOL
    gibi kitapların tanıtımı yapılmştı istediğim taktirde o kitaplarıda ücretsiz göndereceklerdi...
    yadırgamak için yazmadım buraya aksine taktir ettim.Kendi dinleri için bişeyler yapma çabasındalar
    YA BİZ biz ne yapıyoruz???????

2. Alt 05-28-2009, 08:27 #2
    Ziyaretci
    abı-hayat Mesajlar: n/a
    haklısın cnm bizler ne yapabiliyoruz.misyonerlik aldı başını gidiyor ve ne kadarımız bu işe dur diyebiliyoruz?adamlar arı gibi çalışıyor.bizimde birşeyler yapmamız gerekmez mi?

altun bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.